Skocz do zawartości
Zdjęcie

Top Pracodawca Polski Wschodniej wyłoniony.

Napisany przez AF_Joanna, 05 październik 2016 · 435 wyświetleń

Top Pracodawca Polski Wschodniej wyłoniony. W konkursie startowały firmy nowocześnie zarządzane, stawiające na innowacyjność, znaczące w swoich branżach. Wśród kryteriów oceny ważną rolę zajmowały też wysokie standardy relacji między menedżerami, pracownikami i otoczeniem społecznym, w którym na co dzień przedsiębiorstwa działają.

Prezes firmy SaMASZ inż. Antoni Stolarski odebrał wyróżnienie w trakcie uroczystej gali, która miała miejsce podczas III Wschodniego Kongresu Gospodarczego 22 września 2016 r. w Białymstoku.
---------------
Wschodni Kongres Gospodarczy - to forum dyskusji o teraźniejszości i przyszłości Polski Wschodniej.

SaMASZ Sp. z o.o. – jeden z czołowych europejskich producentów maszyn rolniczych i komunalnych z siedzibą w Białymstoku. Firmę, która obecnie zatrudnia ok. 650 osób, założył ponad 30 lat temu (w 1984 r.) Antoni Stolarski, przekuwając swoją pasję do projektowania maszyn rolniczych w biznes.

Aktualna oferta SaMASZ dla rolników to: kosiarki bębnowe, dyskowe, przetrząsacze, zgrabiarki, wozy paszowe i owijarki. A dla gospodarki komunalnej: kosiarki bijakowe, kosiarki wysięgnikowe, pługi odśnieżne, posypywarki i zamiatarki ciągnikowe.

Załączone miniaturki

  • Załączony obraz
  • Załączony obraz