Skocz do zawartości
Zdjęcie

Concordia na dożynkach CLAAS

Napisany przez agrofoto, 22 sierpień 2016 · 623 wyświetleń

Concordia na dożynkach CLAAS Już w kolejny weekend, w dniach 27 i 28 sierpnia 2016 r., w głównej siedzibie CLAAS Polska (Niepruszewo koło Buku, przy ul. Świerkowej 7)odbędą się dożynki, które zwieńczą tegoroczne żniwa. Nie zabraknie na nich również Concordii Ubezpieczenia, wieloletniego i solidnego partnera agrobiznesu. Podczas tego wydarzenia rolnicy będą mogli porozmawiać z ekspertami Concordii na temat ochrony i tajników likwidacji szkód z udziałem maszyn rolniczych. Najmłodsi natomiast będą mieli okazję zmierzyć się w zawodach małych traktorków firmy Claas.

Wydarzenie poprowadzi prezenterka Marta Manowska - gospodarz polskiej edycji „Rolnik szuka żony”. Dożynki 2016 będą miały charakter teoretyczno- edukacyjny, jak również praktyczno-rozrywkowy.

W programie imprezy każdego dnia na przybyłych czekać będą, m.in.: prezentacja nowości CLAAS, instruktaże z posprzedażowej obsługi maszyn, liczne panele informacyjno-dyskusyjne, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i występ lubianych artystów polskiej sceny rozrywkowej: Czadoman i MIG.