Skocz do zawartości
Zdjęcie

Pola Klasy S - wystartowały

Napisany przez agrofoto, 03 czerwiec 2016 · 430 wyświetleń

Pola Klasy S - wystartowały

Wczoraj mieliśmy okazję gościć na Polach Klasy S organizowanych przez firmę Syngenta. Pierwsza tegoroczona impreza odbyła się na Dolnym Śląsku w miejscowości Gniechowice.

Na polach pojawiło się niemal tysiąc osób, które oglądały technologię uprawy zaproponowaną przez Syngentę. Co ciekawe prezentacja programów ochrony odbywa się na polach produkcyjnych a nie tylko na małych poletkach doświadczalnych.

Po raz pierwszy Syngenta uruchomiła konkurs na Najlepszego Operatora Opryskiwacza. Na każdej z imprez polowych (siedmiu) odbywają się eliminacje, a najlepsi rolnicy wezmą udział w ogólnopolskich zawodach, gdzie do wygrania jest ciekawa nagroda: zestaw Heliosec – produkt, który służy do utylizacji płynnych pozostałości po środkach ochrony roślin. – mówi Jarosław Lustig, ekspert firmy Syngenta.

Kolejne eliminacje na następnych pokazach polowych - już 9 czerwca w Szelejewie. Zapraszamy!

Załączony obraz Załączony obraz Załączony obraz Załączony obraz Załączony obraz Załączony obraz Załączony obraz Załączony obraz Załączony obraz Załączony obraz Załączony obraz Załączony obraz Załączony obraz
Jeśli masz konto na Facebooku możesz zalogować się klikając w przycisk