Skocz do zawartości
Zdjęcie

Pola Klasy S - wystartowały

Napisany przez agrofoto, 03 czerwiec 2016 · 591 wyświetleń

Pola Klasy S - wystartowały

Wczoraj mieliśmy okazję gościć na Polach Klasy S organizowanych przez firmę Syngenta. Pierwsza tegoroczona impreza odbyła się na Dolnym Śląsku w miejscowości Gniechowice.

Na polach pojawiło się niemal tysiąc osób, które oglądały technologię uprawy zaproponowaną przez Syngentę. Co ciekawe prezentacja programów ochrony odbywa się na polach produkcyjnych a nie tylko na małych poletkach doświadczalnych.

Po raz pierwszy Syngenta uruchomiła konkurs na Najlepszego Operatora Opryskiwacza. Na każdej z imprez polowych (siedmiu) odbywają się eliminacje, a najlepsi rolnicy wezmą udział w ogólnopolskich zawodach, gdzie do wygrania jest ciekawa nagroda: zestaw Heliosec – produkt, który służy do utylizacji płynnych pozostałości po środkach ochrony roślin. – mówi Jarosław Lustig, ekspert firmy Syngenta.

Kolejne eliminacje na następnych pokazach polowych - już 9 czerwca w Szelejewie. Zapraszamy!

Załączony obraz Załączony obraz Załączony obraz Załączony obraz Załączony obraz Załączony obraz Załączony obraz Załączony obraz Załączony obraz Załączony obraz Załączony obraz Załączony obraz Załączony obraz