Skocz do zawartości
Zdjęcie

FarmLider – praktyczny program do zarządzania gospodarstwem rolnym

Napisany przez monika_adag_88, 02 marzec 2016 · 1260 wyświetleń

farmlider zarzędzanie gospodarstwem technologie aplikacje księgi pola
FarmLider – praktyczny program do zarządzania gospodarstwem rolnym W gospodarstwach rolnych codziennie wykonywanych jest wiele czynności, znaczna część z nich odbywa się w tym samym okresie i wymaga podejmowaniem szybkich decyzji. Od nich zależą koszty prowadzenia upraw, przyszły plon, jakość plonu a co za tym związane sytuacja ekonomiczna gospodarstwa. Brak dostatecznej kontroli oraz niewłaściwe decyzje agronomiczne mogą słono kosztować kiedy okażą się nietrafione.

Chcąc ułatwić planowanie prac oraz podejmowanie optymalnych decyzji w samej uprawie, oraz monitorowanie innych działań w gospodarstwie zespół agronomów PROCAM proponuje wdrożenie programu do zarządzania gospodarstwem rolnym o nazwie FarmLider. Program FarmLider został stworzony przez praktyków dla profesjonalistów. Nad jego stworzeniem pracowali polscy specjaliści od technologii informatycznych wspomagani już na etapie tworzenia aplikacji przez agronomów PROCAM.

Załączony obraz

FarmLider jest prosty w obsłudze, intuicyjny, a zarazem wysoce efektywny i profesjonalny. Z jednego miejsca, po zalogowaniu się przez internet do aplikacji można w niej zarządzać dostępnymi modułami gospodarstwa. Rozpoczynając od poszczególnych pól, technologii upraw przez maszyny i pojedynczych pracowników dochodzimy do zarzadzania wynikiem całego gospodarstwa.

Z programu można korzystać na wszystkich typach urządzeń posiadających dostęp do internetu takich jak: komputer, tablet czy telefon. FarmLider zawiera wiele przydatnych narzędzi w codziennej pracy w gospodarstwie miedzy innymi kalkulatory nawożenia, kalkulator norm wysiewu, rejestrator opadów. W programie FarmLider jest specjalnie przygotowany moduł z dostępem do aktualnych komunikatów fitosanitarnych co w ostatecznym rozrachunku ma wpływać na lepszą efektywność wykonywanych zabiegów i zarazem lepsze prowadzenie upraw.

Załączony obraz

Dostęp do aplikacji FarmLider odbywa się poprzez stronę internetową www.farmlider.pl, a dodatkowych informacji na temat oprogramowania można uzyskać dziś bezpośrednio u przedstawicieli PROCAM pierwszej firmy na rynku polskim która dystrybuuje licencje FarmLider.

Polecamy również film:

Źródło: materiały firmowe
Jak na "praktyczny" program to bardzo dużo danych zbierają od samej rejestracji ;/ Biorąc pod uwagę fakt, że to produkt firmy sprzedającej środki i nawozy, to wiadomo w jakim celu będą zbierali informacje wprowadzane przez użytkowników do programu...

  • Raportuj