Skocz do zawartości
Zdjęcie

KRUKOWIAK na targach EIMA INTERNATIONAL 2010

Napisany przez agrofoto, 05 grudzień 2010 · 479 wyświetleń

Dodany obrazek


Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych KRUKOWIAK jako nieliczna z polskich firm na EIMA 2010.

Jako jedna z nielicznych polskich firm na targach EIMA 2010 zaprezentowała się Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych KRUKOWIAK. Targi w Bolonii należą do jednych z najważniejszych w branży rolniczej, dlatego też wystawia się na nich każda licząca się na świecie firma. W tym roku do tego grona dołączył także KRUKOWIAK, który we Włoszech zaprezentował się z ofertą maszyn dla producentów warzyw, w szczególności ziemniaków i cebuli.

Jak ocenia Zoubir Senhadri, dyrektor ds. handlu zagranicznego KFMR KRUKOWIAK, targi można ocenić jako bardzo udane. - Zainteresowanie maszynami przerosło nasze oczekiwania, nawiązaliśmy wiele kontaktów nie tylko z rolnikami i handlowcami z Włoch. Naszymi maszynami zainteresowani były liczne firmy handlowe z wielu państw świata, w tym także z tak odległych miejsc jak Ameryka Łacińska, Australia czy Nowa Zelandia. Targi w Bolonii to doskonałe miejsce do zdobywania nowych rynków zbytu.

KRUKOWIAK znany jest przede wszystkim z opryskiwaczy, lecz maszyny do cebuli i ziemniaka stanowią znaczny udział w produkcji firmy, jednak trafiają głównie na eksport. Główni odbiorcy tych maszyn to państwa Europy Wschodniej, jednak i na rynkach zachodnich maszyny te znalazły uznanie. W tym roku KRUKOWIAK postawił na promocję w zachodniej Europie, EIMA to nie pierwsza przygoda firmy z zagranicznymi targami. KRUKOWIAK regularnie prezentuje się w Hanowerze, a na początku 2011 roku zaprezentuje się na targach SIMA we Francji. Ponadto maszyny z Brześcia Kujawskiego zachodnioeuropejscy farmerzy mogą zobaczyć na wielu regionalnych wystawach, gdzie są prezentowane przez tamtejszych dealerów KRUKOWIAKA.

KRUKOWIAK odważnie podbija zachodnie rynki i skutecznie konkuruje z zachodnimi koncernami, stanowiąc alternatywę dla drogich maszyn zachodnich. Doskonała relacja ceny i jakości stanowi dobrą receptę na sukces rynkowy.