Skocz do zawartości
Zdjęcie

M-ROL Odolanów zaprasza na POLAGRA PREMIERY 2016

Napisany przez agrofoto, 11 styczeń 2016 · 1197 wyświetleń

M-ROL Odolanów zaprasza na POLAGRA PREMIERY 2016 Jak co dwa lata – w latach parzystych na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywa się jedna z największych wystaw rolniczych w kraju POLAGRA – PREMIERY 2016.
W tym roku wystawa rozpocznie się 21 stycznia i potrwa aż cztery dni. Jest to niesamowita okazja do obejrzenia nowinek z dziedziny rolnictwa oraz zapoznania się z najnowszymi trendami i kierunkami w uprawie, czy hodowli, jakie z pewnością rolnicy będą wykorzystywać w codziennej pracy w najbliższym okresie.

Firmy M – ROL oczywiście na tak prestiżowych targach nie może zabraknąć. Podczas wizyty na POLAGRA PREMIERY zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (pawilon 3, stoisko 24), by zapoznać się z przeznaczeniem, sposobem działania i efektywnością wykorzystywania maszyn i urządzeń tworzonych przez M – ROL tj. mieszalników do paszy, przenośników do zboża, suszarni mobilnych, rozdrabniaczy do zboża, silosów paszowych, jak i rozdrabniaczy do słomy, które czynią gospodarstwo bardziej wydajnym, nowoczesnym i produktywnym.