Skocz do zawartości
Zdjęcie

Marka EURALIS rozwija się, aby spełniać nasze ambicje

Napisany przez agrofoto, 18 grudzień 2015 · 706 wyświetleń

Marka EURALIS rozwija się, aby spełniać nasze ambicje W oparciu o silne fundamenty prowadzonej działalności, EURALIS ma ambicje, aby kontynuować swój dynamiczny rozwój poprzez zdobywanie coraz większych udziałów w rynku.

Najważniejsze filary naszego rozwoju to: innowacje, doświadczenie, jakość i rzetelność. Konsekwentnie umacniamy pozycję jednego z europejskich liderów na rynku nasion kukurydzy i roślin oleistych. Lecz, aby osiągnąć sukces musimy dbać o nasze wartości, które nas wyróżniają, dzięki którym jesteśmy rozpoznawani i doceniani przez naszych klientów. Te wartości są podstawą naszej współpracy opartej na zaufaniu. Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, aby umożliwić rolnikom najwyższe zbiory.

Mamy ambicję stać się najbardziej innowacyjnym hodowcą i rzetelnym partnerem dla dystrybutorów i rolników.

Ta ambicja przybiera wymierny kształt. Nasza marka się zmienia, staje się bardziej nowoczesna. Od stycznia 2016, EURALIS zyskuje nowe logo i identyfikację wizualną.

Wyróżniać nas będzie nowe proste i przejrzyste logo z symbolem nasion i hasłem „Creating seeds and trust”. Pojawią się również charakterystyczne elementy i kolorystyka nawiązująca do pól uprawnych naszych klientów.

Zmiana ta dotyczy wszystkich naszych materiałów informacyjnych i promocyjnych oraz oznaczenia produktów.
Zapraszamy do dalszej współpracy!

Zespół EURALIS Nasiona