Skocz do zawartości

Trwają prace konserwacyjne. Logowanie jest zablokowane.Zdjęcie

Concordia zmienia zarząd

Napisany przez monika_adag_88, 04 grudzień 2015 · 1058 wyświetleń

ubezpieczenia concordia zarząd
Concordia zmienia zarząd Od 1 stycznia nastąpią zmiany w zarządzie firmy Concordia Ubezpieczenia. 31 grudnia, zgodnie z wcześniejszym planem, pracę w polskim oddziale zakończy pan Jörn David, który wróci do Concordii w Niemczech. Od prawie 3 lat (stycznia 2013 r.) pan David był Członkiem Zarządu Concordii Polska TUW oraz Concordii Capital SA, w których odpowiadał za sektor ubezpieczeń życiowych i majątkowych, aktuariat, reasekurację oraz likwidację szkód.

Jego miejsce w zarządzie z dniem 1 stycznia 2016 r. zajmie pan Grzegorz Kukla. Taką decyzję podjęła bowiem Rada Nadzorcza Concordii Ubezpieczenia.

Pan Kukla ukończył matematykę na Politechnice Wrocławskiej, na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki – PPT. W ostatnich latach zdobywał doświadczenie zawodowe w spółkach Grupy Europa (TU Europa SA i TU na Życie Europa SA). Pełnił w nich funkcje Głównego Aktuariusza oraz Dyrektora Departamentu Aktuarialnego.

W Concordii Ubezpieczenia powierzone mu zostaną Biura Ubezpieczeń: Majątkowych, Komunikacyjnych, Odpowiedzialności Cywilnej i Ochrony Prawnej oraz Osobowych, a także za Biura: Aktuarialne, Reasekuracji i Finansowo-Księgowe.

Źródło: Concordia Ubezpieczenia