Skocz do zawartości
Zdjęcie

Merlo - Nowe rozwiązania!

Napisany przez agrofoto, 24 listopad 2015 · 1086 wyświetleń

merlo dzwignia maszyna
Merlo - Nowe rozwiązania! Firma Merlo z przyjemnością informuje o wprowadzeniu nowego rozwiązania w obwodzie hydraulicznym gamy maszyn TF II oraz o wprowadzeniu nowego rozwiązania do włączania zmiany kierunku jazdy na kolumnie kierownicy, dotyczy modeli modułowych (modular).

DŹWIGNIA PRZEŁĄCZANIA KIERUNKU JAZDY NA WALE KIEROWNICY
W ramach ciągłego rozwoju produktów firma Merlo Spa z przyjemnością informuje o wprowadzeniu nowego rozwiązania do włączania zmiany kierunku jazdy na kolumnie kierownicy, dotyczy modeli modułowych (modular).
Nowe rozwiązanie obejmuje dźwignię z automatycznym powrotem na pozycję centralną do włączania zmiany kierunku jazdy. Ruchem poziomym (w kierunku F i R) włącza się kierunek jazdy. Przestawienie dźwigni w pionie (kierunek N) powoduje wrzucenie biegu neutralnego. Jest to położenie stabilne. Położenia F-R mają powrót automatyczny, dzięki czemu można niezależnie włączać zmianę kierunku za pomocą przycisków na joysticku lub dźwignią. Modyfikacja wejdzie do produkcji seryjnej począwszy od zamówień produkcyjnych złożonych w listopadzie. Rozwiązanie można zainstalować również na maszynach zamówionych wcześniej.


Załączony obrazNOWY UKŁAD HYDRAULICZNY
Merlo Polska przedstawia odświeżoną gamę produktów Merlo. Zaznaczone modele dot. wspomnianej modyfikacji.
TURBOFARMER II & model TF 42.7


Załączony obraz

W ramach ciągłego rozwoju produktów firma Merlo Spa z przyjemnością informuje o wprowadzeniu nowego rozwiązania w obwodzie hydraulicznym gamy maszyn TF II.
Nowe rozwiązanie obejmuje zmianę pompy hydraulicznej, zastępując aktualny model, o pojemności skokowej 53 cm3, nową pompą o pojemności skokowej 63 cm3 . To rozwiązanie umożliwi zwiększenie hydraulicznego natężenia przepływu w modelach gamy TF II, zgodnie z następującym schematem: • Modele z silnikiem TCD3.6 o mocy 122 KM – zmieniają się z 125l/min na 145 l/min • Modele z silnikiem TCD4.1 o mocy 156 KM – zmieniają się z 130l/min na 150 l/min W przypadku modeli wyposażonych w PTO, pompa hydrauliczna nie ulegnie zmianie (pompa o pojemności 53 cm3), jednak dzięki mechanicznemu przenośnikowi będzie się ona obracać z większą prędkością, gwarantując taki sam przepływ. Zmiana wejdzie do produkcji w listopadzie.


Załączony obraz