Skocz do zawartości
Zdjęcie

ADROL w gronie dilerów marki Kubota

Napisany przez monika_adag_88, 02 wrzesień 2015 · 784 wyświetleń

adrol kubota dilerzy ciągniki maszyny
ADROL w gronie dilerów marki Kubota Działająca na polskim rynku od 2006 roku firma ADROL w połowie sierpnia rozpoczęła współpracę z marką Kubota. Diler będzie obsługiwał osiem powiatów województwa podlaskiego, za które wcześniej odpowiadała firma GAMA.

Firma ADROL, stanowiąca własność pana Daniela Gosiewskiego, od lat zajmuje się sprzedażą maszyn rolniczych związanych z uprawą ziemi, zbiorem zielonek, siewem i sadzeniem oraz nawożeniem i ochroną roślin. Na początku skupiała się głównie na sprzedaży używanych maszyn, importowanych przede wszystkim z Francji i Wielkiej Brytanii. Później do oferowanych usług doszedł wynajem urządzeń rolniczych, warsztat mechaniczny oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zarówno maszyn nowych, jak i używanych. Obecnie firma cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród klientów, co nie sprawia jednak, że przestaje myśleć o ich potrzebach.

– Dzięki japońskiej jakości i niezawodności, niskiemu spalaniu, łatwości obsługi, komfortowi pracy i bogatemu wyposażeniu w standardzie, czyli wszystkiemu, co składa się na legendarną renomę marki Kubota, pomarańczowe maszyny będą idealne dla naszego klienta – tłumaczy pan Daniel Gosiewski. – Gospodarstwa na terenie województwa podlaskiego są przede wszystkim nakierowane na hodowlę bydła mlecznego, doskonałym rozwiązaniem dla prowadzących je rolników będą zatem maszyny marki Kubota stworzone z myślą o gospodarstwach średniej wielkości. Nie zapominamy również o naszych klientach związanych z sadownictwem i gospodarką komunalną. Dzięki japońskim produktom będziemy mogli dotrzeć także do nich – dodaje. Właściciel firmy ADROL nie ukrywa również, że współpraca z marką o tak dobrej opinii wśród rolników pomoże umocnić pozycję firmy na lokalnym rynku.

– Z wielką satysfakcją witamy firmę ADROL w gronie naszych dilerów. Doświadczenie, jakim dysponuje nasz nowy partner handlowy, to gwarancja owocnej współpracy, zarówno dla nas, jak i naszych Klientów z województwa podlaskiego. Jestem przekonany, że z firmą ADROL jakość oferowanych przez nas usług będzie jeszcze wyższa – mówi Michał Poźniak, Szef Działu Sprzedaży Maszyn Rolniczych marki Kubota.

Źródło: materiały prasowe Kubota