Skocz do zawartości
Zdjęcie

Nowe ciągniki Farmtrac do warzywnictwa

Napisany przez agrofoto, 26 sierpień 2015 · 1188 wyświetleń

Nowe ciągniki Farmtrac do warzywnictwa Farmtrac Tractors Europe, producent ciągników rolniczych z Mrągowa, wprowadził na rynek nową linię produktową, pod nazwą MIE.TEc dedykowaną warzywnictwu.


Farmtrac oferuje 3 nowe ciągniki, wykonane na bazie znanych i cenionych modeli - 48 konnego Farmtrac 555 DT, 75 konnego Farmtrac 675 DTN i 86 konnego Farmtrac 685 DT Europeline.
Ciągniki wyróżnia unikatowy design, w tym żywy, zielony kolor. Ciągniki standardowo wyposażone są w wąskie koła do upraw międzyrzędowych. Dla wygody operatora, w standardzie ciągnik wyposażony jest w kamerę i monitor, umożliwiające obserwację pracy maszyn towarzyszących.

Załączony obraz
48 konny Farmtrac 555 DT jest napędzany przez 3-cylindrowy silnik Forda, układ napędowy wyposażony jest w mechaniczną skrzynię biegów o ilości przełożeń 8/2.

Załączony obraz

75 konny Farmtrac 675 DTN i 86 konny Farmtrac 685 DT Europeline wyposażone są w oryginalne, niezawodne i ekonomiczne silniki Perkins, układy napędowe znanej firmy Carraro, z ilością przełożeń odpowiednio 12/12 i 24/24 i z rewersem.

Załączony obraz
Ze względu na dobrze dobrane układy przeniesienia napędu, ciągniki rozwijają prędkości pożądane w zastosowaniach warzywniczych, w przypadku Farmtrac 675 DTN minimalna prędkość to 0,5 km/h, w ciągniku Farmtrac 685 DT minimalna prędkość wynosi 0,2 km/h.

Załączony obraz
Oferta ciągników Farmtrac MIE.TEc stanowi wyjście naprzeciw potrzebom polskiego rynku, klienci i dealerzy zgłaszali zapotrzebowanie na tego rodzaju specjalistyczne ciągniki.
Ciągniki MIE.TEc są już dostępne w punktach dealerskich Farmtrac, te i inne nowości będą prezentowane na zbliżającej się Wystawie Agro Show w Bednarach – stoisko C201, na które Producent wszystkich serdecznie zaprasza!

Źródło: Farmtrac
  • Raportuj