Skocz do zawartości
Zdjęcie

Kubota na Agro Show 2015 – moc atrakcji gwarantowana!

Napisany przez monika_adag_88, 24 sierpień 2015 · 996 wyświetleń

kubota agro show agro show 2015 ibisz kałamaga hanke exaited
Kubota na Agro Show 2015 – moc atrakcji gwarantowana! W dniach 18–21 września już po raz 17 odbędzie się największa rolnicza wystawa plenerowa w Europie – Agro Show. Na 4 dni na ponad 120 hektarach zlokalizowanych w Bednarach pod Poznaniem zgromadzi się blisko 800 wystawców z Polski i zagranicy. Główny trzon wystawy poświęcony będzie prezentacji maszyn rolniczych. Wśród wystawców nie zabraknie zatem japońskiego producenta znanego przede wszystkich z wytwarzania ciągników rolniczych – marki Kubota.

Aby łatwiej było znaleźć pomarańczowe maszyny na rozległych terenach imprezy, staną one na tym samym stoisku co w ubiegłym roku – nr 207 w sektorze A. Na wyznaczonym dla producenta poletku o powierzchni 1450 m2 zaprezentowane zostaną najnowsze ciągniki z serii MGX-II, cenionej za przestronność kabin, niezawodność i praktyczność: M100GX-II, M128GX-II oraz najmocniejszy w japońskiej ofercie traktor Kubota M7171 o mocy 170 KM. Będzie można również zobaczyć najświeższy asortyment marki Kubota – maszyny zielonkowe, takie jak chociażby kosiarka, prasa, przetrząsacz i zgrabiarka.

Dla miłośników pomarańczowych maszyn przygotowano oczywiście szereg atrakcji. W piątek czas umili im Mariusz Kałamaga znany z kabaretu Łowcy.B, podczas gdy w sobotę i niedzielę imprezę poprowadzi znany i lubiany prezenter telewizyjny Krzysztof Ibisz, który już kolejny raz odwiedza stoisko marki Kubota w czasie trwania Agro Show. W sobotę na scenie wspomoże go serialowy Bercik i współzałożyciel kabaretu RAK – Krzysztof Hanke. Ponadto od piątku do niedzieli będzie można obejrzeć i posłuchać występów zespołu Exaited. Każdego dnia będą się też odbywać konkursy przygotowane z myślą o pasjonatach japońskiej jakości. Specjalnie dla nich marka Kubota przygotuje liczne prezenty i gadżety.

Źródło: Kubota