Skocz do zawartości
Zdjęcie

HIT TARGOWY dla ciągnika rolniczego Farmtrac 675 DTN KING

Napisany przez agrofoto, 16 czerwiec 2015 · 1415 wyświetleń

farmtrac 675 dtn king ciągnik traktor statuetka ministra hit targowy
HIT TARGOWY dla ciągnika rolniczego Farmtrac 675 DTN KING Podczas największej w centralnej Polsce wystawie rolniczej – XVI Mazowieckich Dniach Rolnictwa, organizowanej przez Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poświętnem (13-14.06.15), firma FARMTRAC została wyróżniona dwiema głównymi nagrodami:

HIT TARGOWY dla ciągnika rolniczego Farmtrac 675 DTN KING
Załączony obraz

STATUETKA MINISTA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI w konkursie HIT TARGOWY, za wieloletnią obecność na polskim rynku maszyn rolniczych z szeroką gamą produkowanych ciągników.

FARMTRAC TRACTORS EUROPE sp. z o.o., polski producent ciągników rolniczych z Mrągowa obchodzi w tym roku jubileusz 15-lecia obecności w Polsce.

Załączony obraz

Załączony obraz


Na przestrzeni tego okresu ciągniki Farmtrac dały się poznać polskim rolnikom jako trwałe, proste i niezawodne, a potwierdzeniem ich walorów jest stale rosnąca pozycja marki Farmtrac na rynku polskim (obecnie 7 miejsce
w klasyfikacji ogólnej i 1 miejsce pośród marek produkujących ciągniki w Polsce).

Wyróżniony tytułem HITU TARGOWEGO ciągnik Farmtrac 675 DTN KING stanowi limitowaną edycję najchętniej kupowanego, na przestrzeni ostatnich lat, ciągnika rolniczego w Polsce w przedziale do 80 KM – modelu Farmtrac 675 DT.
Ciągnik Farmtrac 675 DTN KING posiada szereg udoskonaleń w stosunku do pierwowzoru, które powstały z myślą o jeszcze lepszym zaspokojeniu potrzeb i oczekiwań polskich rolników. Zmiany miały również na celu poprawę ergonomii i bezpieczeństwa pracy ciągnikiem.

Załączony obraz

Załączony obraz


Producent zastosował m.in.:
  • Nowy dach kabiny z przezroczystym szyberdachem, ułatwiającym pracę z ładowaczem czołowym
  • Lepszą amortyzację i wyciszenie kabiny
  • Sterowanie hydrauliki zewnętrznej na prawym nadkolu
  • Fotel pneumatyczny w standardzie
  • Elektro-hydrauliczne sterowanie sprzęgła WOM i przedniego napędu
  • Kamerę z monitorem, umożliwiające obserwację maszyn współpracujących z ciągnikiem
  • Podświetlane stopnie kabiny ciągnika
Zmieniona została również stylistyka, poprzez zastosowanie karoserii z nowej linii Farmtrac Europeline 3B oraz unikatowej kolorystyki.

Źródło: Materiały prasowe Farmtrac