Skocz do zawartości
Zdjęcie

Arysta LifeScience Europe ogłasza nową strukturę zarządu

Napisany przez agrofoto, 27 maj 2015 · 424 wyświetleń

arysta lifescience
Arysta LifeScience Europe ogłasza nową strukturę zarządu Spółka Arysta LifeScience Europe ogłosiła nową strukturę zarządu, dzięki której wykorzysta swoją skalę i przyspieszy rozwój przedsiębiorstwa na rynku środków do produkcji rolnej. Zmiany, które wchodzą w życie, mają na celu dalszą poprawę wyników spółki i wykorzystanie możliwości długofalowego wzrostu.

José Nobre, nowy prezes europejskiego oddziału Arysta LifeScience, powiedział: „Pragniemy wykorzystać wyjątkowe możliwości rozwoju, które daje nam połączenie spółek Arysta LifeScience, Chemtura AgroSolutions i Agriphar w jeden podmiot i liczymy na wsparcie naszych zintegrowanych zespołów specjalistów w całej Europie. Nowo powstałe przedsiębiorstwo wykorzysta bogactwo skonsolidowanego asortymentu produktów, zasięg geograficzny, ambicje rozwojowe, a także połączone możliwości wszystkich pracowników w poszczególnych krajach.

José Nobre ogłosił, że: „Prezesem Arysta LifeScience w Polsce pozostanie dr Jerzy Pątek. Będzie on odpowiedzialny za skuteczną integrację na szczeblu lokalnym oraz za utrzymanie dobrych relacji, zarówno z klientami wewnętrznymi jak i zewnętrznymi.”

„Nasza działalność globalna i znacząca obecność w Europie, wpływy ze sprzedaży przekraczające 450 mln USD oraz 14 spółek zależnych i dwie światowej klasy fabryki zajmujące się opracowywaniem receptur i produkcji preparatów zapewniają nam elastyczność niezbędną do zaspokajania lokalnych potrzeb i skupienia się na lokalnym wsparciu gwarantującym możliwości rozwoju z korzyścią wszystkich naszych klientów i partnerów biznesowych” — powiedział Jerzy Pątek. „Teraz możemy zaoferować wszystkim naszym klientom bardziej kompletny i wzajemnie uzupełniający się asortyment tradycyjnych środków ochrony roślin, biostymulatorów, zapraw nasiennych, produktów biologicznych, nowatorskich nawozów i adiuwantów”.Źródło: Arysta LifeScience