Skocz do zawartości
Zdjęcie

Wydajne czyszczenie przez cały rok

Napisany przez agrofoto, 14 maj 2015 · 711 wyświetleń

maszyna john deere ciągnik traktor ciśnienie
Wydajne czyszczenie przez cały rok Czyste maszyny i budynki nie tylko poprawiają wygląd gospodarstwa oraz pomagają zminimalizować koszty konserwacji i naprawy, ale też dają klientom pewność w zakresie zdrowia i jakości hodowanych upraw i zwierząt.

John Deere oferuje nową serię myjek wysokociśnieniowych na zimną lub gorącą wodę, z opcją napędu elektrycznego lub spalinowego do stosowania w miejscach bez dostępu do źródła zasilania elektrycznego.
Wysokociśnieniowe myjki John Deere łatwo poradzą sobie z każdym zadaniem - trudno dostępnym zabrudzeniem maszyn czy usuwaniem resztek pokarmowych i obornika, aby maszyny zawsze były czyste, a zwierzęta pozostały zdrowe.

Dostępne są trzy myjki na zimną wodę o mocy 7,0; 9,2 i 9,5 kW, różniące się wymiarami, masą, ciśnieniem roboczym (30 do 230 bar) i wydajność przepływu wody (460 do 1600 l/h), dlatego możesz wybrać myjkę najlepiej pasującą do Twoich potrzeb.


Załączony obraz


Wyposażony w silnik benzynowy model 9,7 kW może być używany w miejscach bez dostępu do źródeł zasilania elektrycznego i wymaga tylko podłączenia do wody. Ciśnienie i natężenie przepływu wody można bez ograniczeń regulować na lancy, a pneumatyczne oponyułatwiają prowadzenie po nierównym terenie.

Aby rozszerzyć funkcjonalność nowych myjek wysokociśnieniowych John Deere, oferujemy również szeroką gamę akcesoriów oraz środków czyszczących, które usuną nawet najtrudniejsze zabrudzenia.


Piotr Dziamski
Kierownik Marketingu
John Deere Polska