Skocz do zawartości
Zdjęcie

Kubota Tractor Show na pierwszym przystanku

Napisany przez agrofoto, 14 maj 2015 · 871 wyświetleń

kubota tractor show ciągnik traktor maszynypokazy kubota m110gx kubota m108s
Kubota Tractor Show na pierwszym przystanku Pierwszy pokaz w ramach Kubota Tractor Show już za nami! 12 maja 2015 roku w Starym Bazanowie w gminie Ryki po raz pierwszy w warunkach polowych zaprezentowano szeroki wachlarz profesjonalnych maszyn do zbioru pasz, dostarczanych na rynek przez renomowanego japońskiego producenta.

Podczas pierwszego z pokazów przygotowanych w ramach Kubota Tractor Show goście mogli zobaczyć nie tylko pomarańczowe ciągniki Kubota, ale również maszyny zielonkowe tego samego producenta. Pokazano pełną linię technologiczną do zbioru zielonek, w tym kosiarkę dyskową, przetrząsacz, prasę czy zgrabiarkę. Nie zabrakło oczywiście nowości w dziedzinie ciągników rolniczych, w tym modeli M7171 i M128GX-II. Wszystkie prezentacje były prowadzone przez profesjonalną kadrę. Przedstawieniem ciągników zajął się Grzegorz Czerwiak – menedżer produktu marki Kubota, podczas gdy za przegląd maszyn zielonkowych odpowiadał Robert Jaskot – menedżer produktu firmy Kverneland.


Załączony obraz

Załączony obraz


Dodatkowo wydarzenie było wspierane od strony technicznej i merytorycznej przez dilera maszyn Kubota firmę Techmlek. Nie zabrakło oczywiście także partnera finansowego marki Kubota firmy BZ WBK Leasing, rynkowego lidera w sektorze finansowania maszyn i urządzeń. Od września ub. roku na rynku funkcjonuje marka Kubota Finance, która jest wynikiem współpracy obu firm. To fabryczny sposób finansowania maszyn rolniczych, który umożliwia rolnikom nabycie japońskich ciągników na korzystnych warunkach i dogodnych sposobach spłaty.


Załączony obraz


Załączony obrazOrganizacja wydarzeniazostała dopięta na ostatni guzik. Dopisała również pogoda i frekwencja. Około 150 osób zgromadziło się na specjalnie wydzielonej łące, którą użyczył realizatorom przedsięwzięcia jeden z klientów firmy Techmlek, Pan Łukasz Sergiel. Gospodarz od wielu lat z zadowoleniem korzysta z produktów Kubota, a w tym momencie jest już dumnym właścicielem trzech japońskich traktorów. Najpierw do jego gospodarstwa wjechał pomarańczowy ciągnik Kubota M108S, za nim podążył model M9540, a całkiem niedawno nadjechał młodszy brat pierwszego z nabytków – traktor Kubota M110GX.


Załączony obraz

Załączony obraz


Na gości, poza główną atrakcją wydarzenia – wszechstronnymi pokazami maszyn japońskiej marki - czekało również wiele innych atrakcji, między innymi upominki od firmy Kubota i smaczny poczęstunek.
Mamy nadzieję, że następne 6 pokazów będzie równie udane!Załączony obraz

Załączony obraz


Źródło: materiały prasowe Kubota Polska