Skocz do zawartości
Zdjęcie

Nano-Gro - plony wyższe o 14 proc.- Wyniki

Napisany przez agrofoto, 11 maj 2015 · 793 wyświetleń

nano-gro agrarius konkurs
Nano-Gro - plony wyższe o 14 proc.- Wyniki Po zastosowaniu organicznego stymulatora wzrostu Nano-Gro tegoroczny plon wzrośnie o 14 proc. – oto prawidłowa odpowiedź w konkursie zorganizowanym przez firmę Agrarius pod hasłem „Plony najwyższego wzrostu”.

Przypomnijmy tylko, że aby wziąć udział w konkursie, należało wejść na stronę www.plonynajwyzszegowzrostu.pl i wykonać kilka prostych czynności. Po pierwsze oszacować procentowy wzrostu plonu, jaki można osiągnąć po zastosowaniu preparatu Nano-Gro, a następnie dokończyć krótkie hasło reklamowe.

Spośród uczestników, którzy prawidłowo odpowiedzieli na pierwsze pytanie, komisja konkursowa wybrała trzech zwycięzców, którzy nadesłali najlepsze hasła – Nie spodziewaliśmy się aż tak dużego zainteresowania naszym konkursem. Otrzymaliśmy mnóstwo zgłoszeń. Za wszystkie serdecznie dziękujemy. Hasła były naprawdę znakomite, a wybór trzech najlepszych nie był dla nas prosty. Zgodnie z zasadami konkursu musieliśmy jednak wyłonić i nagrodzić zwycięzców – mówi Magdalena Marcinkowska-Rycerz, Dyrektor Marketingu firmy Agrarius.Nagrodzeni:

I. miejsce – Antoni Rzepka (Aparat fotograficzny – Nikon Coolpix L330)
II. miejsce – Sławomir Kraiński (Tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T110)
III. miejsce – Mirosław Sowiński (Słuchawki Sennheiser HD 419)

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.