Skocz do zawartości
Zdjęcie

Spotkanie z absolwentami na Wydziale Rolnictwa i Biologii SGGW

Napisany przez agrofoto, 06 maj 2015 · 545 wyświetleń

sggw biologia studia studenci rolnictwo
Spotkanie z absolwentami na Wydziale Rolnictwa i Biologii SGGW Samorząd Studentów SGGW, Koło Naukowe Rolników, Sekcja Botaniczna Międzywydziałowego Koła Naukowego Biologów, Sekcja Zootechniczna Koła Naukowego przy Wydziale Nauk o Zwierzętach oraz Koło Naukowe Mikrobiologów zapraszają na spotkanie z absolwentami Wydziału Rolnictwa i Biologii, którzy wcześniej brali udział w pracy organizacji studenckich. Początek spotkania 7 maja 2015 r. o godz. 16.00 w auli II w budynku 37 SGGW w Warszawie.
Dwa główne tematy spotkania to:
· rola organizacji studenckich w kształceniu zawodowym, podnoszeniu świadomości społecznej i kształtowaniu umiejętności organizacyjnych studentów;
· budowanie porozumienia pomiędzy absolwentami aktywnie działającymi zawodowo na rynku pracy i w nauce a środowiskiem organizacji studenckich.
Zaplanowano także dyskusję z Dyrektorem Departamentu Hodowli i Ochrony Roślin w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi dr. inż. Bogusławem Rzeźnickim na temat perspektyw absolwentów WRiB SGGW na rynku pracy w sektorze rolniczym.
Spotkanie jest kolejnym elementem obchodów 200-lecia SGGW na Wydziale Rolnictwa i Biologii.