Skocz do zawartości
Zdjęcie

Nadjeżdża Kubota Tractor Show!

Napisany przez agrofoto, 20 kwiecień 2015 · 692 wyświetleń

tractor show kubota traktor ciagnik pokazy pokazy polowe
Nadjeżdża Kubota Tractor Show! Tysiące kilometrów w trasie i hektary skoszonych łąk, a wszystko to za sprawą pomarańczowych ciągników. Już 12 maja br. po raz pierwszy wystartuje Kubota Tractor Show poświęcony maszynom zielonkowym. W ramach serii pokazów japońskie ciągniki i towarzyszące im implementy marki Kubota odwiedzą aż 7 lokalizacji rozproszonych po całej Polsce.

- Podczas pokazów w ramach pierwszego Kubota Tractor Show skoncentrujemy się na maszynach zielonkowych. Przejedziemy Polskę wzdłuż i wszerz by zaprezentować naszą profesjonalną gamę maszyn przeznaczonych do zbioru pasz. Oznacza to, że w pokazach udział wezmą nie tylko ciągniki, ale także maszyny towarzyszące marki Kubota, takie jak: kosiarki, przetrząsarki, zgrabiarki, owijarki i prasa - mówi Andrzej Sosiński, Specjalista ds. Marketingu firmy Kubota.

Wśród ciągników dominować będzie seria „M”, a więc maszyny o mocy od 66 do 140 KM. Nie zabraknie oczywiście nowych modeli z serii MGX-II, oraz najlepiej sprzedającego się traktora roku 2014 – modelu L5040. Każda z prezentowanych maszyn udowodni swoją niezawodności, zwrotności i ekonomiczności, a więc wszystko to, co w pracach zielonkowych najważniejsze.

Żaden pokaz zielonkowy nie może się odbyć bez maszyn towarzyszących, a więc wspólnie z traktorami marki Kubota zaprezentują się implementy tego samego producenta. Będzie to zatem pierwsza w Polsce okazja do przetestowania pełnych zestawów roboczych, w całości produkowanych przez markę Kubota. Do ciągników podpięte zostaną m.in. kosiarka dyskowa Kubota DM 2028 o szerokości 4,3 metra, przetrząsacz Kubota TE 4052 (5,4 m), zgrabiarka RA 1043 (4,4 m) tej samej marki oraz prasa rolująca zmiennokomorowa Kubota BV 5160 SC-14.

Cykl spotkań, w ramach pokazów polowych, będzie doskonałą okazją do osobistych rozmów, wymiany poglądów, doświadczeń oraz zadania nurtujących pytań zarówno przedstawicielom firmy Kubota jak i partnerowi pokazów BZ WBK Leasing. Podczas Kubota Tractor Show nie zabraknie także licznych atrakcji i konkursów z nagrodami.

Załączony obraz

Załączony obrazŹródło: materiały prasowe Kubota Polska