Skocz do zawartości
Zdjęcie

Spotkajmy się w Kielcach na targach Agrotech!

Napisany przez agrofoto, 25 marzec 2015 · 648 wyświetleń

intermag agrotech
Spotkajmy się w Kielcach na targach Agrotech! W związku z udziałem firmy INTERMAG w Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej – Agrotech, zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska – H 86.
Dewizą firmy INTERMAG jest ciągłe doskonalenie oferty produktowej. Nasi eksperci systematycznie śledzą postęp w naukach przyrodniczych, analizują specyficzne potrzeby pokarmowe poszczególnych gatunków roślin i opracowują produkty, których rolą jest podnoszenie wydajności produkcji oraz uzyskiwanie plonów najwyższej jakości. Targi są doskonałym miejscem na zapoznanie się z ofertą firmy INTERMAG, skierowaną zarówno do producentów rolnych, jak i ogrodników. Oprócz znanych już szerokiemu gronu odbiorców, naszych flagowych produktów, jak TYTANIT®, OPTYSIL®, OPTYCAL®, GROWON®, FROSTEX®, seria PLONVITÓW® prezentować będziemy nowości, takie jak ROOTSTAR®, SŁOMEX®, czy FOSFYN®. Nasi eksperci przekażą Państwu wyczerpujące informacje o innowacyjnych i sprawdzonych rozwiązaniach dotyczących nawożenia i biostymulacji roślin w kontekście opracowanej przez specjalistów firmy INTERMAG – Strategii Wspomagania Naturalnej Odporności Roślin – Stress Control System (SCS). Na naszym stoisku –H 86, zaprezentujemy także szeroką ofertę najwyższej jakości produktów prozdrowotnych dla zwierząt.

Już dziś zapraszamy producentów rolnych, ogrodników, hodowców trzody chlewnej, bydła i drobiu oraz wszystkich zainteresowanych ofertą i działalnością firmy INTERMAG na nasze stoisko

Przypominamy!

Termin


Wydarzenie


Miejsce


Miejsce firmy INTERMAG27−29 marzec

Agrotech, XXI Międzynarodowe Targi Techniki RolniczejKielce


H 86


łączone stoisko agro i produktów prozdrowotnych dla zwierząt