Skocz do zawartości
Zdjęcie

Nowy Prezes Zarządu PROCAM

Napisany przez agrofoto, 09 marzec 2015 · 693 wyświetleń

Nowy Prezes Zarządu PROCAM Z dniem 1 marca 2015 r. nastąpiły zmiany w zarządzie PROCAM Polska Sp. z o.o. Funkcję prezesa zarządu spółki objął Michał Ciszak, który zastąpi w obowiązkach Grahama Dickinsona. Michał Ciszak absolwent Politechniki Gdańskiej przez ostatnie 14 lat związany był z firmą Syngenta, gdzie ostatnio zajmował stanowisko prezesa zarządu. Doświadczenie zawodowe zdobywał na kierowniczych stanowiskach między innymi w Szwajcarii, Belgi oraz krajach Nadbałtyckich.
Michał Ciszak włączał się także w branżowe działania na rzecz rolnictwa w Polsce między innymi poprzez zaangażowanie w działania Polskiego Stowarzyszenia Ochrony Roślin (PSOR) – pełniąc funkcję prezesa zarządu tej organizacji oraz jako członek Rady Izby Przemysłowo-Handlowej Inwestorów.

Załączony obraz

Autor zdjęcia: Michał CiszakPROCAM Polska jest wiodącą firmą dostarczającą środki ochrony roślin, nawozy i materiał siewny razem z kompleksowym doradztwem agrotechnicznym. Spółka funkcjonuje w oparciu o model angielskiej firmy
Pro Cam UK Limited działającej w sektorze dystrybucji środków ochrony roślin oraz doradztwa agronomicznego. Działalność firmy w Polsce obejmuje doradztwo z zakresu uprawy i ochrony roślin rolniczych i ogrodniczych oraz sprzedaż/dystrybucję:
- środków ochrony roślin
- nawozów i biostymulatorów
- materiału siewnego roślin uprawnych
- wymianę barterową oraz skup płodów rolnych (zboża, rzepak, kukurydza)

Firma prowadzi aktywną działalność handlową i doradczą od 2004 roku.
Usługi i sprzedaż świadczone są na terenie całej Polski po przez sieć oddziałów wyposażonych w magazyny poprzez przedstawicieli handlowych posiadających wiedzę teoretyczną i praktyczną będących specjalistami ds. uprawy i ochrony roślin rolniczych i ogrodniczych.
Na rynku firma akcentuje swoją działalność doradczą jako wartość dodaną do oferowanych produktów, która pozwala tworzyć rozwiązania w zależności od problemów występujących na polu (w procesie produkcji rolnej) u danego klienta.


Tomasz Kajzer

Źródło: informacja prasowa PROCAM