Skocz do zawartości
Zdjęcie

Wielkie odliczanie do Targów AGRO-PARK rozpoczęte!

Napisany przez agrofoto, 20 luty 2015 · 738 wyświetleń

targi targi rolnicze agro park
Wielkie odliczanie do Targów AGRO-PARK rozpoczęte! Początek marca to idealny moment na to, by rozpocząć przygotowania do nowego sezonu rolniczego. W jaki sposób zaplanować niezbędne inwestycje? Gdzie szukać innowacyjnych maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie uprawy, zbiorów jak i przechowywania plonów? Porad najlepiej zasięgnąć z pierwszej ręki – na Targach Rolniczych AGRO-PARK, które w dniach 7-8 marca odbędą się
w Lublinie.


W tym roku sezon rolniczy rozpocznie się w Lublinie. Wszystko za sprawą ósmej edycji Targów Rolniczych AGRO-PARK – największego wydarzenia rolniczego w Polsce Wschodniej. Rolnicy, którzy odwiedzą Targi będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie uprawy, zbiorów jak i przechowywania plonów. Swoją ofertę zaprezentują także przedstawiciele wyposażenia inwentarskiego, opryskiwaczy, pras i sieczkarni, a także firmy paszowe, ze sprzętem do warsztatów
i częściami do maszyn. Na terenie ekspozycji nie zabraknie asortymentu dedykowanego gospodarstwom zajmującym się chowem zwierząt.
W tym roku po raz pierwszy ekspozycję wystawienniczą wzbogaci pokaz używanych maszyn rolniczych. Kolejny raz Targi AGRO-PARK staną się źródłem cennych wskazówek w zakresie inwestycji w najnowocześniejszy sprzęt. Rolnicy szukający porad na temat różnych źródeł dofinansowania również znajdą odpowiedzi na nurtujące ich pytania.
Załączony obraz


AGRO-PARK to też cykl interesujących konferencji i warsztatów. Program wydarzeń wzbogacą dwa bardzo interesujące seminaria. Pierwsze z nich, które odbędzie się 7 marca, poprowadzi Roman Włodarz, ekspert „Top Agrar Polska”, prezes śląskiej Izby Rolniczej. Omówi on temat skutecznej likwidacji szkód łowieckich i tego, czego wymagać od kół łowieckich. W niedzielę, 8 marca profesjonalistów z branży rolniczej do dyskusji na temat inwestycji w gospodarstwach z PROW 2014-2020 oraz możliwości pozyskania dotacji, zaprosi Grzegorz Ignaczewski, ekspert „Top Agrar Polska”.
Wstęp na targi oraz parking na terenie obiektu jest bezpłatny. Ponadto grupy zorganizowane planujące udział w imprezie otrzymają dofinansowanie do przejazdu.

Patronat honorowy nad VIII edycją Targów Rolniczych AGRO-PARK objął Pan Marek Sawicki, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Organizatorami wydarzenia są: Targi Lublin, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia ekspozycji targów AGRO-PARK oraz udziału w licznych wydarzeniach towarzyszących.

Źródło: informacja prasowa Międzynarodowe Targi Poznańskie