Skocz do zawartości
Zdjęcie

Blattin Polska zaprasza na konferencje w lutym

Napisany przez agrofoto, 04 luty 2015 · 490 wyświetleń

blattin konferencja rzoda chlewna bydło
Blattin Polska zaprasza na konferencje w lutym Firma Blattin Polska specjalizująca się w środkach żywienia zwierząt zaprasza na konferencje, które odbędą się w lutym tego roku. Konferencje skierowane są do hodowców i producentów trzody chlewnej oraz do hodowców bydła mlecznego. Spotkania odbędą się w różnych miejscach na terenie naszego kraju. Poprowadzą je najlepsi eksperci m.in z Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie czy z Centrum Hodowli Zwierząt i Techologii w Niemczech.Konferencja dla Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej
Konferencje odbędą się w lutym na terenie woj. opolskiego, świętokrzyskiego oraz łódzkiego. Podczas spotkania zainteresowane osoby mogą poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą podstawowych zasad opieki weterynaryjnej nad rozrodem w stadach świń, zapoznać się z analizą stada w aspekcie organizacji i ekonomiki produkcji, a także dowiedzieć się więcej na temat alternatywnych źródeł białka dla prosiąt.
Konferencję poprowadzą dr Krzysztof Janeczko z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, dr inż. inż. Tomasz Schwarz z Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie oraz , Artur Turek Dyrektor Działu Fermowego Żywienia Trzody Chlewnej Blattin Polska.

XV Ogólnopolska Konferencja Hodowców Bydła Mlecznego
Konferencja odbędzie się tradycyjnie pod przewodnictwem prof. Z.M. Kowalskiego w pięciu miastach na terenie całej Polski: w Oleśnie, Włoszczowie, Ciechanowie, Kruszwicy oraz Rawiczu.
Spotkanie rozpocznie się od omówienia zagadnienia dotyczącego odchowu jałówek- czyli jak zaprogramować przyszłą wydajność mleka? Nastepnie przybyli goście będa mogli posłuchać i podysktuwać na tematy związane z zarządzaniem żywienia w stadach krów o wysokiej wydajności oraz zapoznać się z zaletami wozów paszowych.
Konferencję poprowadzą Maciej Kowalski z Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, Dariusz Szopa – dyrektor działu Blattin Technika oraz gość z Niemiec z Centrum Hodowli Zwierząt i Techologii Thomas Engelhrad.
W przypadku zainteresowania koniecznie należy potwierdzić uczestnictwo.


źródło informacji: Blattin Polska Sp. z o.o.