Skocz do zawartości
Zdjęcie

Najlepsze produkty… możliwe dzięki polskim rolnikom

Napisany przez agrofoto, 08 grudzień 2014 · 999 wyświetleń

Najlepsze produkty… możliwe dzięki polskim rolnikom Polscy rolnicy są dumni ze swoich gospodarstw oraz efektów swojej pracy, z których każdego dnia korzystają miliony konsumentów. Dzięki nim codziennie możemy delektować się pysznym mlekiem, jajecznicą ze świeżych jaj, soczystym filetem z kurczaka czy też smaczną polędwicą wieprzową.
Nasi hodowcy to ludzie przedsiębiorczy, z pasją do swojej pracy i umysłami otwartymi na innowacje i rozwój. Jako Agrifirm jesteśmy dumni z ich sukcesów. Cieszymy się, że codziennie możemy ich wspierać swoim doświadczeniem, wiedzą i produktami.
Chcemy wspierać ich również poprzez promocję zdrowego, świeżego i smacznego mięsa, mleka oraz jaj – efektów ich codziennej pracy. W tym celu w Agrifirm przygotowaliśmy kampanię informacyjną, poprzez którą przybliżamy polskim konsumentom sylwetki hodowców oraz uświadamiamy jak ważne w naszym życiu są efekty ich pracy. Promujemy polską żywność!
W listopadzie rozpoczęliśmy pierwszy etap kampanii. Reklamy polskich rolników pojawiły się w prasie, internecie oraz na samochodach dostarczających paszę Agrifirm. W jej kolejnych etapach prezentować będziemy sylwetki naszych hodowców oraz zdrowe i bezpieczne warunki w jakich odbywa się tucz zwierząt. Do wspólnych działań będziemy zachęcać zarówno hodowców jak i firmy, instytucje i zrzeszenia działające na ryku rolnym. Wszystko to, aby promować efekty pracy polskich rolników!


Załączony obraz