Skocz do zawartości
Zdjęcie

Otwarcia nowej siedziby we Francji AKPIL FRANCE

Napisany przez agrofoto, 01 grudzień 2014 · 1407 wyświetleń

Otwarcia nowej siedziby we Francji AKPIL FRANCE Dnia 14 listopada 2014 roku, znany polski producent maszyn rolniczych firma AKPIL z Pilzna otworzyła oddział na terenie Francji. Firma poszerza działalność w Europie, uruchomienie oddziału AKPIL FRANCE w Saint-Pierre-d'Exideui (zachodnia Francja) to dowód na to, ze polska firma rozszerza swoją działalność i prężnie się rozwija. Wybór Francji, nie jest przypadkowy - to jedno z największych państw europejskich i jeden z największych rynków rolniczych.

Załączony obraz

Załączony obraz

Załączony obrazDziałaka we Francji to ok. 6,5 tys. m2- to właśnie tam będą montowane maszyny rolnicze Akpil przeznaczone na rynek zachodni. Wg informacji przekazanych od producenta, największą popularnością cieszą się maszyny: agregaty talerzowe Gepard, Bison i Tigre, pługi KM180HP, agregaty podrywkowe Grizzly i Raport oraz kosiarki dyskowe Saturn. To własnie te maszyny w większości będą montowane w Saint-Pierre-d'Exideui.

Produkowane maszyny przez firmę Akpil wyróżniają się nie tylko cena ale i jakością, szczególnie na tle innych tego typu maszyn.Załączony obraz


Koszt francuskiej inwestycji, to ok 5 mln. Euro. Firma Akpil liczy na umocnienie swojej pozycji na rynku rolniczym, szczególnie tym międzynarodowy.


Załączony obraz