Skocz do zawartości
Zdjęcie

Blattin na EuroTier

Napisany przez agrofoto, 14 listopad 2014 · 762 wyświetleń

Blattin na EuroTier Wraz z firmą Blattin Polska, AgroFoto.pl udało się na jedne z największych targów na świecie EuroTier w Hannoverze. Na targach prezentowało się ponad 2400 wystawców z 50 państw prezentując unikalne sprzęty i produkty dla rolników.
Stoisko firmy Blattin cieszyło się dużym zainteresowaniem, wśród przybyłych osób. Doradcy firmy, służyli pomocą i wsparciem. Na stoisku pojawili się eksperci z Niemiec, Ukrainy, Czech, i oczywiście z Polski. Dzięki temu, każdy przyjezdny z różnego krańca świata mógł otrzymać rzetelne i konkretne informacje, na temat interesujących go produktów.


Na stoisku pojawiły się nowe produkty takie jak pasze, koncentraty, mieszanki dla całego sektora zwierzęcego. Pojawiły się także wozy paszowe z działu Blattin Technika które prezentowane były na stosiku firmy ZAGO. Marka ta produkuje wozy pod marką Blattin. Na stoisku ZAGO byli doradcy techniczni Blattin.
Największa uwagę i ogromne zainteresowanie wzbudzał paszowóz Blattin KING. Charakteryzuje się on nowo opatentowanym system rozdrabniająco-mieszającym FREE FLOW MIX. Pozwala on na skrócenie czasu przygotowania pasz nawet o 50% oraz 40% mniejsze obciążenie silnika w porównaniu z wozami ze ślimakami pionowymi. Paszowóz Blattin KING wyróżnia :
- perfekcyjne rozdrabnianie bez ścierania,
- dokładne cięcie dostosowane do wymagań zwierząt,
-jednolite i dokładne wymieszanie produktów, nawet przy niepełnym załadunku.

Załączony obraz

Załączony obraz

Załączony obraz

Załączony obraz

Załączony obraz

Załączony obraz

Załączony obraz