Skocz do zawartości

Trwają prace konserwacyjne. Logowanie jest zablokowane.Zdjęcie

Kubota Polska jest już na Facebooku!

Napisany przez agrofoto, 17 listopad 2014 · 1021 wyświetleń

Kubota Polska jest już na Facebooku! Firma Kubota zaprasza wszystkich swoich klientów, pracowników oraz partnerów biznesowych do odwiedzenia jej oficjalnego profilu na Facebooku: www.facebook.com/traktorykubotapl. Nie zabraknie tam ciekawostek z branży, informacji o maszynach Kubota oraz emocjonujących konkursów. Warto być częścią tego fanpage’a!

Dobra wiadomość dla klientów firmy Kubota oraz osób, które przymierzają się do zakupu ciągnika! Profil marki Kubota na Facebooku to prawdziwe źródło przydatnych informacji. Co więcej, daje on też możliwość zadawania pytań i otrzymania odpowiedzi od pracowników firmy, posiadających pełną wiedzą na temat maszyn Kubota oraz dostępnych rozwiązań. Nasza firma zachęca wszystkich do angażowania się w życie profilu, dodawania postów, zdjęć, komentowania wypowiedzi innych osób oraz dzielenia się z nimi własną wiedzą.


Załączony obraz


Profil marki Kubota jest także idealnym miejscem dla miłośników konkursów i dobrej zabawy. Na wszystkich internautów czekają liczne atrakcje i wiele przydatnych gadżetów do wygrania. Bądź tam razem z nami!