Skocz do zawartości
Zdjęcie

EuroTier 2014

Napisany przez agrofoto, 14 listopad 2014 · 1076 wyświetleń

EuroTier 2014 Dnia 11 listopada 2014 roku nasza ekipa AgroFoto udała się na jedne z największych targów w Europie – targi EuroTier w Hannoverze. Kilkadziesiąt hal wypchanych po brzegi różnymi maszynami rolniczymi i produktami dla zwierząt. Impreza ta zaliczana jest do najważniejszych wydarzeń tego rodzaju na świecie. Ponad 2400 wystawców z 50 krajów pojawiło się na targach, w celu zaprezentowania nowości niezbędnych do hodowli zwierząt, ale także aby odpowiedzieć na wszytki pytania osób przybyłych na targi. Dzięki temu wydarzeniu każdy może zapoznać się z technologiami i innowacjami w dziedzinie chowu bydła, drobiu, trzody chlewnej i innych zwierząt, a także produkcji bioenergii. EuroTier to także rynek nowości wśród maszyn i urządzeń rolniczych.

Załączony obraz

Załączony obrazNa wystawie nie zabrakło również zwierząt, na wybiegu można było podziwiać bydło, które było prezentowane przez swoich hodowców. Wystawcy prezentowali nowoczesne systemy chowu zwierząt, oraz w pełni automatycznego udoju krów. Podczas EuroTier odbyły się także międzynarodowe konferencje i spotkania poświęcone aktualnym trendom - ważnym kierunkom rozwoju branży.


Załączony obraz

Załączony obraz


Współczesny rolnik jest coraz bardziej wymagający, dlatego też producenci tworzą i produkują nowe narzędzia do ułatwienia im pracy. Producenci musza stanąć na wysokości zadania, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom. Targi EuroTier służą nie tylko do prezentacji własnej firmy, czy obejrzenia nowych i ciekawych produktów. Są także idealnym miejsce spotkań z rolnikami. Dzięki temu, każdy producent może wysłuchać opinii i zapoznać się z sugestiami czy pomysłami, które mogą ułatwić pracę.

Załączony obraz
Zobaczcie krótką relację:


Galeria zdjęć http://www.agrofoto....-eurotier-2014/