Skocz do zawartości
Zdjęcie

Valtra odświeża markę

Napisany przez agrofoto, 13 listopad 2014 · 1649 wyświetleń

Valtra odświeża markę Nowa Valtra jest śmiała, nowoczesna i stoi ramię w ramię z klientem.

Wraz z wprowadzeniem nowej serii T, Valtra odsłania nową tożsamość swojej marki i publikuje nowe hasło dla klientów: „Your Working Machine”. Zmiany te mają zasięg globalny i dotyczą fabryki, działu operacyjnego a także produktów Valtra w Brazylii.


Załączony obraz


W Valtrze bardzo ważne jest znajdowanie coraz lepszych odpowiedzi na potrzeby klientów. Najważniejszy element to zapewnienie klientom łatwości obsługi i niezawodnych produktów, jak najlepiej dopasowanych do ich wymagań. „Your - Twoja” opisuje podejście firmy Valtra do pracy ramię w ramię z klientem i precyzyjnego dopasowania każdego ciągnika do indywidualnych potrzeb. „Working - Robocza” oznacza wykorzystanie ciągnika do pracy w każdych warunkach oraz doświadczenie firmy Valtra i wsparcie udzielane klientowi nawet w każdej sytuacji i w każdych warunkach, od upalnej Brazylii po mroźną północ. „Machine - Maszyna” to znaczenie samego ciągnika oraz jego niezawodność, moc i wszechstronność.

Załączony obraz


Wraz z modernizacja produkcji, unowocześnieniem ciągników Valtry i sposobu ich działania, zmieniła się także identyfikacja wizualna. Nowe elementy wizualizacji są nowoczesne i jednakowe na całym świecie. Będą bardzo widoczne we wszystkich kanałach komunikacji z klientem. Tradycyjne barwy zostały zachowane, ale zyskały teraz świeże, dynamiczne i śmiałe nowe odcienie.

Czwarta generacja ciągników serii T to pierwsza odsłona nowej, odświeżonej marki Valtra w zakresie produktów. Dzięki połączeniu skandynawskiej tradycji projektowania z założeniami nowej marki powstał produkt, który jeszcze bardziej wzmocni konkurencyjność Valtry i jednocześnie wyznaczy drogę rozwoju innych produktów.


Załączony obraz


Podsumowując, nowa Valtra jest teraz bardziej śmiała, bardziej nowoczesna i jeszcze bliższa dla klienta. To nowe podejście znajduje odzwierciedlenie we wszystkich obszarach aktywności Valtry, począwszy od projektowania i wytwarzania produktów, a skończywszy na obsłudze w lokalnych punktach sprzedaży. Dynamiczna i nowoczesna Valtra odpowiada na potrzeby i oczekiwania klientów dzięki indywidualnym, innowacyjnym i niezawodnym rozwiązaniom.


www.valtra.pl

Valtra Inc. konstruuje, produkuje, sprzedaje i serwisuje ciągniki marki Valtra. Valtra jest czołowym producentem ciągników w krajach skandynawskich i drugą pod względem popularności marką w Ameryce Łacińskiej. W ubiegłym roku całkowita produkcja w Finlandii i Brazylii wyniosła 24 000 ciągników. Valtra jest światową marką koncernu AGCO.


O AGCO
AGCO, Your Agriculture Company (NYSE: AGCO), jest globalnym liderem skupionym na projektowaniu, produkcji i dystrybucji maszyn rolniczych. AGCO oferuje pełną linię produktów: ciągników, kombajnów, maszyn do zbioru zielonek i siana, opryskiwaczy, maszyn i narzędzi uprawowych, siewników, systemy przechowywania zbóż i pasz, części zamienne. Produkty dla rolnictwa AGCO sprzedawane są pod markami Challenger ®, Fendt ®, GSI®, Massey Ferguson® i Valtra® i rozprowadzane na całym świecie przez ponad 3,100 niezależnych dealerów i dystrybutorów w ponad 140 krajach. Finansowanie sprzedaży detalicznej dla wybranych nabywców jest dostępne poprzez AGCO Finance . Założona w 1990 roku, AGCO ma siedzibę w Duluth, GA, USA. W 2012 AGCO sprzedaż netto wyniosła 10,8 miliarda dolarów. www.AGCOcorp.com