Skocz do zawartości
Zdjęcie

Aplikacja Mobilna AgroFoto!

Napisany przez agrofoto, 18 wrzesień 2014 · 4648 wyświetleń

Aplikacja Mobilna AgroFoto! Już jest nowa, stworzona specjalnie dla Was aplikacja mobilna AgroFoto.
Jesteśmy portalem społecznościowo-doradczym, znanym od lat! Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy aplikację mobilną dzięki, której rolnik może wrzucić zdjęcia bezpośrednio z pola, sprawdzić istotne informacje na forum i wiele więcej! Aplikacja jest odpowiedzią na sugestie użytkowników, którzy coraz częściej zaglądają do AgroFoto.pl za pomocą telefonu czy tabletu. Aplikacja jest dostępna za free i jest bardzo łatwa w obsłudze!
Pierwsza w Polsce aplikacja rolnicza na telefon i tablet
Dlaczego aplikacja AgroFoto?

To wygodne narzędzie, które każdy rolnik może mieć ze sobą w każdym miejscu. Nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać pomoc aplikacji. Gdy będziesz na polu, możesz szybko zrobić zdjęcie i pochwalić się wspaniałym plonem, możesz też zrobić zdjęcie kontrolki, która się zapaliła w nowej maszynie i zapytać o przyczynę. Możesz łączyć się z rolnikami z całej Polski z pola, obory, pola, czy podczas odpoczynku.


Jak pobrać aplikację?

Wystarczy za pomocą telefonu lub tabletu wejść na stronę Google Play. Wyszukać: Agrofoto. Można ją tez pobrać bezpośrednio za pomocą konkretnego linku.

Aplikacja dostępna już teraz: https://play.google....grofoto.androidZałączony obraz

Załączony obraz
Zacznij korzystać z aplikacji już podczas targów Agro Show!Agro Show o jedne z największych targów w Polsce! W związku z nimi, przygotowaliśmy dla Was dwa fantasyczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami!
Wystarczy wykonać różne zdjęcia z targów! Idealnie nadaje się do ego aplikacja!

Szczegóły dotyczące konkursów: http://www.agrofoto....t-na-agro-show/


Załączony obraz