Zetor Forterra 11441 + Pronar T023
 

Zetor Forterra 11441 + Pronar T023

  • 3892 wyświetleń

W Kostrzynie po słupy na wiatę.



Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • kamieniak89
  • 31 2667

Nad Odrą ;) Koszt słupa to 10zł + vat czyli 12,2zł, ale my mamy dla energetyki podpisać służebność przesyłu za którą aż dają 2500zł za słup kratownicę, także trzeba było po negocjować :D Zdjęć wiaty prędko nie dodam, może za rok na zimę coś postawimy. Co do słupów to te są krótkie bo po kilku takich później szły takie dłuższe o ok 1,5m od przyczepy.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • pumaq23
  • 5 443

jakitszebamiecduzy wiazdek zeby takim czyms wjechac podwurek bo ztego cowidze lawetadosyc duza ? chcialbym cos takeigo w przyszlosci zakupic ale neiwiem cz wajde tym na podwurek :unsure: :unsure: :rolleyes:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • kamieniak89
  • 31 2667

No Ja na swoje podwórko koło domu bym nią nie wjechał i nie nawrócił tam, ogólnie jak jest prosty wjazd to nie dużo trzeba, a jak trzeba skręcać to przód przyczepy ładnie zachodzi, sam się na to złapałam bo chciałem by tył nie zaszedł, a tu przód prawie by wy haczył słupek, ale w porę się opamiętałem. Co do ładowania to normalnie dźwig który wyrywał słupy ładował je, a jak były już wyrwane to robiła to ładowarka którą pracowali przy układaniu chodników.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj