Zetor Forterra 11441 + John Deere 590
 

Zetor Forterra 11441 + John Deere 590

  • 19202 wyświetleń

Żniwa 2008

ZESTAW TYGODNIA 12 I - 18 I 2009





Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • zuras
  • 1 627

Czy ja dobrze widze?? z tyłu nie masz skrecanych felg w ciagniku?? dopłącałes za to czy w jakis inny sposób robiles??

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • fento
  • 4 129

Siatką owijam max 2 razy a bela 117 x 160 waży przeszło 300 kg.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Nowicjusz
  • tommi79r
  • 0 42
Ten zetor ma 110 km i dosyć odczuwa obciążenie tej prasy więc moim zdaniem do takiej prasy ciągnik o mocy od 80 km wzwyż. A felgi wymieniłem bo przy oryginalnych pękały uchwyty w obręczach.

:o dziwna sprawa z tymi felgami ze Ci pekaly te uchwyty,to przy jakiejs kakretnej pracy pekaly????ja mam zetorka 6 lat i nic sie z felgami nie dzieje. :o

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • fento
  • 4 129

Dokładnie. Przed tem miałem sipme to wiem jaka jest różnica .

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • pioter
  • 46 4895

pewnie się powtórzę ale przydał by się jakiś zielony ciągnik do zestawu... :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • trawis7
  • 0 114

ja też mam jd prade in w tym sezonie zrobiłem ponad 3000 bel bez problemu a cena takiej to opk 90 tys:):):):):

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • trawis7
  • 0 114

ja też mam jd prade in w tym sezonie zrobiłem ponad 3000 bel bez problemu a cena takiej to opk 90 tys:):):):):

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Rolnik - Lotnik :D
  • endrju00711
  • 11 1110

HAHAHAHA, ludzie mają wyobraźnie, 90 tyś zł za JD 590 :P:D , chłopie, za te pieniądze to ja mam nówke sztuke prase JD , na 582 z pełnym wypasem na 100% ci starczy, a na 592, chyba terz, ale z słabiutkim wyposarzeniem, za 590 można dać góra 40 tyś, ale wtedy ful wypas prasa, ale za 30 tyś znajdziesz 590 z spokojem. Jak nie wierzysz to zobacz sobie niby najdroższy serwis aukcyjny w maszynach rolniczych, i tam stoją takie za 30 tyś. Pisałeś że kupiłeś JD , to jak dałeś 90 tyś, to gratuluje głupoty i przepłacenia, i pewno nieźle sobie teraz żyje ten chandlarz. A może myślałeś że na AF nie ma ludzi którzy troche się znają na tych prasach, i chciałeś kit wcisnąć ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • LowRider
  • 33 1338
HAHAHAHA, ludzie mają wyobraźnie, 90 tyś zł za JD 590 :P:D , chłopie, za te pieniądze to ja mam nówke sztuke prase JD , na 582 z pełnym wypasem na 100% ci starczy....

 

Tak jak się orientowałem w lipcu to JD 582 kosztował 117tyś. brutto na pełnym wypasie, a biorąc dzisiejszy kurs € będzie to nieco więcej ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj