Ursus C-360
 

Ursus C-360

  • 2302 wyświetleń

Ciagnik nie moj podkreslam bede go robil sasiadowi:
1-nie ma hamulcy
2-nie pali z rozrusznika
3-ma luzy z hoho(uklad kierowniczy)
4-stan wizualny jak widac
5-sluzyl tylko w sadzie od nowego
6-nie da sie nim jezdzic:)



Rekomendowane komentarze

Gość Profil usunięty

Napisano

  • Gość Profil usunięty

Nie wiem kolego bo to nie moje a ja sie na tym nie znam pytaj kogos kto w tym siedzi:)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Skofo
  • 29 2291
jaki to jest dokładnie typ kabiny bo ja mam taką samą i potrzebuje nowy dach i tył?

to chyba kabina typu Sokółka ale nie jestem pewien

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • patol
  • 0 136

o widze renault 25 też taką kiedyś miałem, rzadki samochód w polsce

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Grzrzesiek
  • 5 273

czesc to jak sie uporasz z nim i zrobisz mu hamulce (na dwa kola)to zapraszam do mnie :) pozdrawiam

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
Gość Profil usunięty

Napisano

  • Gość Profil usunięty

Kolego ja mam warsztat samochodowo-ogolny i robie wszystko co sie da a dokladnie to ja pomagam a robi moj tato a jak cos to ja zapraszam do siebie Tokary 11 powita wroclawski gmina dlugoleka woj. dolnyslaskie:)Naprawiam wszystko co zwiazane z motoryzacja:)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Grzrzesiek
  • 5 273

ok wiesz bo co do hamulcow w mojej 60- ce to juz mam dosc powymuienialem wszystko na nowe co tylko mozna i ciagle mam tylko na jedno kolo jeszcze zareklamuje pompki(kolejny raz) ale dzieki jak bede mial pytania bede pial ok ? chyba ze moze wiesz co trzeba zrobic to bylbym wdzieczny za podsuniecie jakiegos rozwiazania pozdrawiam.... a do ciebie mam kawalek drogi :) z tego co sie orientuje :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
Gość Profil usunięty

Napisano

  • Gość Profil usunięty

wiem tylko gdzie woj. lubuskie ale o miejscowosci nie slyszalem...:)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Grzrzesiek
  • 5 273

tak napewno wszystko. ale mysle ze to wina pomek bo juz raz tak mialem zalozylem nowe i nie trzymaly cisnienia. dzisiaj troche nad nimi posiedze bo mam nowe a nie bylo kiedy zalozyc bo na studiach jestem i mam tylko weekendy wolne. wiesz w 60-ce nie ma za duzo do wymiany przy hamulcach a ja naprawde mam wszystko powymieniane. mysle ze wina moze byc w odpowietrzaniu ich bo tylko to mi zostaje ale dopoty, dopoki ich nie zrobie to nie przestane :) pozdrawiam

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • sebe1033
  • 397 7148

ale jedno niebierze jak są rozłączone czyli pojedyńczo,czy jak są 2 razem jedno koło słabiej ?Bo jak 2 razem nierówno to może wyrównywacz ciśnienia (czy jak to tam się zwie) niechodzi

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Grzrzesiek
  • 5 273

jedno nie bierze wcale a drugie elegancko i juz krecilem srubami przy pompkach jak rozepne pedaly to jeden wpada a drugi dojedzie kawalek i stawia opor. myslalem nad rozwiazaniem jak w 80-ce ze sa dwie krotkie pompki i ten wyrownywacz ale sie nie zmiesci mi to przez kabine.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj