Ursus C-360 i widlak
 

Ursus C-360 i widlak

  • 8260 wyświetleń

Zestaw tygodnia? :)

ZESTAW TYGODNIA 31 V - 6 VI 2009



Rekomendowane komentarze

  • Retired Moderator
  • krolikNH
  • 56 5176

Zestaw hmm, czemu nie? W końcu jakiś Ursus by się tam też przydał :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • michal96
  • 0 702

Oj Marcinie . Twoja sześćdziesiątka będzie rywalizować z naszym pronarkiem w zestawie tygodnia :lol:

 

Niech wygra lepszy ;]

Pzdr

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • marcin974
  • 30 4374

A jakoś tak się złożyło ze razem...

 

Już tam nie bądź taki skromny :P

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • farmermf
  • 80 2594

mam identyczne alumy w C360 i mam pytanie -jakie masz ciśnienie wkołach ,ja dałem 1500zł za szt ze 3lata temu w Pronarze aty dzie brałeś

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • marcin974
  • 30 4374

Kupowaliśmy w Grene po 1800zl. Ciśnienia nie powiem Ci dokladnie ale nie żałowaliśmy bo duże ciężary dźwiga... 1200kg na podnosnik sie bierze i te koła wytrzymuja :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • farmermf
  • 80 2594

ja mam taki sam opryskiwacz tyle że przy rsm to 32% wiencej wagi i faktycznie wytrzymują ciężar żędu 1400kg

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • farmermf
  • 80 2594

podnosnik nawet nieczuje(oczywiście gazu trzeba dać przy podnoszeniu}ale potem to zgórki ,no czasem jak pod górke to inawstecznym sie wjeżdza na pole.Podnośnik był robiony 2 razy w firmie regenerującej podnośniki do ursusów i zetorów a mają tam specjalne linie do napraw i wogóle wszystko przesypią w mak a co ważne niedrogo .Firma ta mieści sie dzieś między Janowem podlaskim a Białą Podlaską jak komu potrzeba to podam namiary

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Radek82
  • 0 374

ja takie alusy to mam ze 15 lat do 60 mojej. I cisnienia tam wielkiego nie ma bo jak oprsykiwacz wazy z woda jakies 600 kg to opony troszke ugiete sa. Ale do pracy na roli nie moze byc za duze cisnienie, bo jeszcze bardziej nacisk wzrosnie a i tak sa waskie kola. Ale nie powiem bo wytrzymuja i agregat 2,8 metra wlasnej roboty o masie +- 700 kg, jak trza bylo kawalek uprawic kolo po kopcu ziemniakow. Opony w sumie dobre bo 60 na nich ma lepszego buta. tak szybko nie zadusi sie, Ale jak turem laduje obornik za obora z plyty to jest masakra bo tam bloto jak cholera i z jednej strony po twardym to dzie pieknie ale jak przez te bloto musze to na wstecznym nie ma roboty. Ale po twardej drodze fajnie kopie jak sie zmienia z 3 na 4 z przyczepa pelna.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj