Podłączenie hydrauliki Tura w MF 255
 

Podłączenie hydrauliki Tura w MF 255

  • 45484 wyświetleń

Ten wąż od tego rozdzielacza pod siedzeniem to wąż zasilania, a ten bliżej podnośnika to od powrotu. Trochę zaoliwiony bo gdy węże przekładałem to skąpało trochę oleju..



Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • kris14
  • 267 8517

Dzisiaj jak zaglądałem do MF'a też doszedłem do wniosku że tak zrobię :P

A adaptery żeby przykręcić węże można było kupić gotowe czy trzeba było dorabiać?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • agroczak
  • jakub1141
  • 76 711

@kris14 adaptery dorabiałem bo gotowych akurat u mnie w sklepie nie było.

 

@MDSikor czerwoną gałkę przekręcam na lewą stronę i tą gałkę od podnoszenia łap tylnych trzeba ustawić na STAŁY WYDATEK

    • Like 1

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • MDSikor
  • 6 1604

Na lewą stroną ale patrząc od tyłu?

A te oba tylne gniazda normalnie działają jak masz tak podłączone?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • agroczak
  • jakub1141
  • 76 711

Patrząc tak jak byś siedział na siedzisku operatora. Gdy przerzucę na prawo to te oba wyjścia z tyłu działają normalnie.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • MarcinZetor8011
  • 167 612

Panowie,a jak poradzić sobie z podłączeniem hydrauliki przy c-360 3 P?Od rozdzielacza do ciągnika(bo na gniazda z tyłu nie chcę zakładać,muszę mieć wolne do kiprowania przyczepy).Jeśli miałby ktoś fotkę to byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Użytkownik
  • mizgus
  • 1 70
Panowie,a jak poradzić sobie z podłączeniem hydrauliki przy c-360 3 P?Od rozdzielacza do ciągnika(bo na gniazda z tyłu nie chcę zakładać,muszę mieć wolne do kiprowania przyczepy).Jeśli miałby ktoś fotkę to byłbym bardzo wdzięczny.

Jest to możliwe ale potrzebny jest dodatkowy rozdzielacz, zasilanie można podpiąć do tego talerza co się przykręca pompę tam jest wkręcona śrubka na klucz imbus i dostajemy ciśnienie bezpośrednio z pompy natomiast powrót można dać do wlewu oleju w skrzyni lub do plecaka podnośnika>

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • MariuszKlim
  • 30 395

Też planuję podłączyć rozdzielacz tura bezpośrednio do zaworu pod siedzeniem, ale pytanie brzmi, czy jest możliwość podłączenia odpływu do innego korka niż podłączony oryginalny rozdzielacz czy trzeba dawać trójnik?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Nowicjusz
  • dariuszzieja
  • 0 3

Podłączyłem dodatkowy rozdzielacz pod wyjście numer 2. I po przełączeniu na wyjście 2 najpierw podnośnik idzie na maksa do góry a później zaczyna dopiero działać nowy rozdzielacz. Może ktoś ma pomysł na to?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj