Po co zbierać małego chłopca na łąkę?

  • 3174 wyświetleń

Tyle mówi się o wypadkach dzieci w rolnictwie. Jednak ludzie dalej zabierają małe dzieci ( w tym wypadku trzyletni chłopiec ) na łąkę. A późnie tragedia śmierć kalectwo itp. A sprawa jest prosta NIe zabierać bo nie wiadomo co taki malec może zrobić i "nieszczęście gotowe"!!!!



Rekomendowane komentarze

  • Nowicjusz
  • Marek86
  • 0 24

Jak to się mówi:

"mądry po... (rolnik), po szkodzie ! - po prostu - brak wyobraźni albo zdrowego rozsądku

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Pablo16
  • 93 887

Dzieci są różne jedne są posłuszne i można je zabrać na pole bo się słuchają i nie zrobią sobie krzywdy w momencie w którym nie patrzysz na nie a inne są takie że możesz im ciągle tłumaczyć a i tak nie możesz spuścić z nich oka.

A na filmiku jest akurat taka robota że nie widzę przeszkód w tym by rolnik zabrał dziecko na pole. Co innego koszenie trawy czy prasowanie.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • mlodyrolnik7
  • 0 423

Ja jak zabieram brata albo siostrę to zaraz zasypiają hehe:):) A nie ma opcji nawet żę jedno albo drugie nie pojechało:)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • koluniokarol
  • 12 380

ja jak bylem maly to jezdzilem z moim dziadkiem wszedzie ale dziadek mi zawsze mowil co wolno a czego nie a ja zawsze sie go sluchalem i jakos teraz jestem caly i zdrowy.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Adik_ziel
  • 3 2386

To że pojedzie kibitką po kołki od pastucha to nie jest straszne gorzej jak kosić trawę czy coś w tym stylu

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Nowicjusz
  • pawel16
  • 0 24

A jeden koleś co sobie sam nie możę poradzić pomaga mu 6letnie dziecko co jeżdzi forterem i koparką samo!!!To jest brak wyobraźni

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • DawidMalw
  • 1 701

Ja tak z tata jeździłem od małego i jakoś nadal piszę tutaj.

Ostrożność i będzie dobrze...

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Nowicjusz
  • ptasiek
  • 0 31

jezdzilem ciagnikiem od kad pamietam, a pemiec mam dobra i jakos zyje. Jedyny uraz jaki mi po tym zostal to to, że chce zostać rolnikiem

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj