New Holland TS 115A + UNIA TUR 120B 35 4+1
 

New Holland TS 115A + UNIA TUR 120B 35 4+1

  • 2071 wyświetleń

Foto było już na AF, ale usuwałem album "Podorywka" (selekcja dobrych i złych fot, poniekąd oszczędność miejsca na AF), a, że to foto podobało się innym więc wstawiam ponownie :)
(22.07.08)


Z albumu:

New Holland TS 115A

  • 149 zdjęć
  • 0 komentarzy
  • 1130 komentarzy obrazka


Rekomendowane komentarze

Gość Bobek_Farmer

Napisano

  • Gość Bobek_Farmer

Ja to bym na Toiwm miejscu kupił obrotówkę. :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Retired Moderator
  • krolikNH
  • 56 5176

Gdybyś poczytał pare komentarzy pod innymi zdjęciami, to byś wiedział, że pług był kupowany za czasów kiedy głównym koniem pociągowym był u mnie Ursus U-912. Wtedy kupowanie pługa obrotowego było nonsensem. Teraz też ojciec nie zamierza kupować obrotowego, bo po co ładować pieniądze skoro ten jest dobry? Poza tym ja nie mam wielkich areałów, więc tym zagonowym spokojnie oblece pola :)

 

Pzdr

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

Ja nie moge.

Czemu pod każdym jego zdjęciem jest żebyś kupił agregat, obrotówkę itp.

Nie każdego na wszystko stać

Super Fotka 5/5

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • brzozak2
  • 241 6092

zagonowym tez sie da dobrze zaorac, tylko trzeba wlaczyc myslenie ;)

obrotowka idealna sprawa dla pracownika i nie mam zamiaru tu nikogo obrazic ;) ale po zagonowym kazdy wlasciciel ma sie do czego przyczepic :P

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • JD5620
  • 10 751

orac obrotówką to nie sztuka jezdzić raz przy razie a zagonowym trzeba dumać jak tu zrobić zeby bruzdy równo wyszły hehe

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • brzozak2
  • 241 6092

nom, szczegolnie jak pole jest trojkatne to trzeba troche ryszuc bańką, by dołów nie nakopac ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Retired Moderator
  • krolikNH
  • 56 5176
zagonowym tez sie da dobrze zaorac, tylko trzeba wlaczyc myslenie ;)

obrotowka idealna sprawa dla pracownika i nie mam zamiaru tu nikogo obrazic ;) ale po zagonowym kazdy wlasciciel ma sie do czego przyczepic :P

 

Uwierz mi, mój starszy wiele lat już robi zagonowym i pokuszę sie o stwierdzenie, że robi to już perfekcyjnie :P Ja akurat nie mam pól "bezkształtnych" - wszystkie proste więc idzie elegancko :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • brzozak2
  • 241 6092

@krolikNH - ja nie smialem watpic w to, ze dobrze orzecie zagonowka, opisywalem tylko przypadek pracownikow (niekonieczne pracujacych u mojego ojca), przeklenstwem czasem byla uprawa po ich orce :(

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • JD5620
  • 10 751

baa pracownikowi to wisi jak poorane on to swoje odwali kase wezmie i dowidzenia a niedaj Boże ze jeszcze cos uszkodzi

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • caseon
  • 1 419

Tak to jest z pracownikami Umnie na wsi jak pracownik wsiadl do nowego Pronara to porobil troche w polu na drugi dzien tez pojechal w pole tyle z juz na dopalaczu i polozył byka do rowu trzeba bylo cała kabine robic bo sie troche pogiela az mi sie go zal zrobilo oczywiscie wlasciciela i ciagnika

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Retired Moderator
  • krolikNH
  • 56 5176
@krolikNH - ja nie smialem watpic w to, ze dobrze orzecie zagonowka, opisywalem tylko przypadek pracownikow (niekonieczne pracujacych u mojego ojca), przeklenstwem czasem byla uprawa po ich orce :(

 

Wiem, że miałeś dobre intencje :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj