New Holland T6020
 

New Holland T6020

  • 14044 wyświetleń

Pierwszy już jest :) Najświeższy zakup 2008 ;)



Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • Pixel
  • 0 558

Wszystko na to wskazuje, tylko co będzie jeszcze zakupione? ;) Oczywiście gratulacje nowej maszyny, oby się sprawowała :) A co z pozostałymi ciągnikami?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • zetor11441
  • 1 452

No w rpt był artykuł koles kupił jednego z tej seri co ty i drugiego z wiekszej moze ty tesz kupisz? a czemu nie jd?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • fantavision
  • 1 541
Wszystko na to wskazuje, tylko co będzie jeszcze zakupione? ;) Oczywiście gratulacje nowej maszyny, oby się sprawowała :) A co z pozostałymi ciągnikami?

Więc tak :) : Prawdopodobnie następny NH tylko jeszcze mocniejszy ale czas pokaże jak ten będzie się sprawował. Ale to nie szybciej niż za około rok. Został jeszcze Ursusek 1014 ale aktualnie wystawiony jest na sprzedaż i w najbliższym czasie będzie sprzedany (ogłoszenie) a Pronarek musi zostać bo potrzebne są minimum 2 ciągniki.

 

No w rpt był artykuł koles kupił jednego z tej seri co ty i drugiego z wiekszej moze ty tesz kupisz? a czemu nie jd?

Jak już napisałem we wczesniejszym poście - być może następny też będzie NH. Dlaczego nie JD? Przede wszystkim NH ma mniejsze spalanie + zaproponowali lepszą cenę niż JD. Ale kto wie co będzie w przyszłości :), pozdrawiam

 

Proszę używać opcji EDIT. Moderator.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Sebastian
  • 0 1136

opisz troche wiecej jakie masz wyposaznie jakie opony jaka cena na ilu ha bedzie pracowal jaka masz produkcje :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Olejniczek
  • 3 932

ale cacko ... na jakim areale bedzie pracował ile dałes jesli to nie tajemnic??

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • fantavision
  • 1 541

Reasumując wszystkie wcześniejsze pytania: :) Cena modelu z wyposażeniem, które wypiszę za chwilę to 215 tyś z VAT-em (oczywiście w tym przypadku). Wszystko zależy też od dealera oraz od umiejętności handlowania :) Dokładnie to New Holland T6020 wersja ELITE. Ciągnik wyposażony jest w: radio CD/MP3, klimę, elektroniczne sterowanie z kabiny podnośnikiem, joystick do tura, amortyzowaną oś i kabinę, automatyczną skrzynię biegów 32*32. W standardzie nie ma nic tzn. klimy, jest zwykła skrzynia, nie ma elektroniki. Opony 38 - z tyłu

 

Pracował będzie na 180 ha: gospodarstwo o specyfikacji roślinno-zwierzęca. Jeśli chodzi o zboża to większość stanowi owies - około 100ha na 180, reszta to pszenica + zboża do własnego zapotrzebowania. Produkcja zwierzęca - rasa Charloise (więcej o tej rasie w opisie zdjęć) - prawie 40 sztuk :)

 

Zapraszam do oglądania galerii (kliknij)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • grzesio31
  • 4 612

@fantavision

nie przekreciles przypadkiem tej ceny? bo wg mnie kwota podana przez Ciebie jest super okazja...:)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • fantavision
  • 1 541
@fantavision

nie przekreciles przypadkiem tej ceny? bo wg mnie kwota podana przez Ciebie jest super okazja...:)

Absolutnie nie :) Dlatego właśnie NH a nie JD. Troszkę trzeba było negocjować zwłaszcza, że prawdopodobnie w przeciągu roku będzie jeszcze jedna sztuka ale trochę mocniejsza :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • nibynikt
  • 0 232

to ładnie umiesz sie targować, pytałem sie też na targach i rzekł mi że T6020 w wersji PLUS bez resorowanej osi kosztuje 200 tyś + VAT ;) . A pierwsza cena podana przez dealera u ciebie jaka była ? :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • fantavision
  • 1 541

NIe było pierwszej ceny :) To ja zaproponowałem 215 tys oczywiście w odpowiedzni sposób motywując ją :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • nibynikt
  • 0 232

no to krótko jak tak z dealerem i gra. A jaka jest jego rzeczywista prędkość maksymalna ?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • nibynikt
  • 0 232

porządnie go dotrzyj i przyciśnij mu kiedyś w podłoge. OK :)

 

 

 

 

 

Teraz mi sie przypomniało że NH mając włączony automat jest wolniejszy max. u jednego gościa rozwinął przy automacie coś koł 43 km/h , a w manualu ok 50 km/h. MOże u ciebie też tak jest

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj