Ulan

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych !

Polecane posty

Ulan    0

Witam ! mam katalogi i instrukcje obsługi w języku polskim do URSUS-ów:

3512,3514,

4512,4514,

5312,5314,

5712,5714,

 

a także 912,914,1012,1014,1222,1224,1614,(cała książka z modelami) i 932,934,1032,1034,1132,1134,1232,1234,1434,1634 - w obu przypadkach również instrukcje obsługi i katalogi cześci.

 

Instrukcja obsługi i katalog cześci do modeli: 902,904,1002,1004,1212,1214 i 1604

 

Katalogi części do:

-większości modeli ciągników Massey Ferguson (np. całej serii 30 __ ,np. 3060,3080 itd.)- jak potrzebujesz-zapytaj a ja zobacze czy mam. (Są niestety po angielsku)

 

Jestem w posiadaniu również : (tu już wszystko po polsku

-instrukcji obsługi i katalogu częsci do prasy zbierającej wysokiego stopnia zgniotu Sipma Z-224/1

-instrukcji obsługi do ciagnika Ursus MF255

-instrukcji obsługi i katalogu częsci do sadzarki do ziemniaków 2rzędowa S-206, S 211 i S211/1

-instrukcji obsługi i katalogu częsci do siewnika zbożowego "Poznaniak" zawieszany S043/2

-instrukcji obsługi i katalogu częsci do rozrzutnika obornika jednoosiowego 3,5t z adapterem poziomym 1 bębnowymA1H N-219/5 i z adapterem poziomym N-219/6

-instrukcji obsługi i katalogu częsci do przetrząsaczo-zgrabiarki pasowo-palcowej Z239 i Z-239/1

-instrukcji obsługi do ładowacza czołowego TUR1 i TUR 2

-instrukcji obsługi i katalogu częsci do rozsiewacza nawozów ("lejek") zawieszany RNZ (NO12)

-instrukcji obsługi i katalogu części do brony talerzowej Unii Grudziądz CUT

-instrukcji obsługi i katalogu częsci do kosiarki rotacyjnej Z-178

-instrukcji obsługi i katalogu częsci do kombajnu do ziemniaków jednorzędowego Anna Z644

-instrukcji obsługi i katalogu częsci do rozdrabniacza słomy R935/3 do Fortschmitt?a E514 --

-instrukcji obsługi i katalogu częsci do obsypnika ciągnikowego zawieszanego P-431/0

-instrukcji obsługi do przenośnika pneumatycznego do ziarna typ: T-209

-instrukcji obsługi do silosa zbożowego z aktywną wentylacją BIN 20/W -----

- instrukcji obsługi i katalogu częsci do urządzenia do zaprawiania nasion siewnika zbożowego zawieszanego ?Poznaniak6?S043/3

Jeśli ktoś chce , mój mail : Comp4ct@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

ulan wiesz co pierwszy raz slysze o modelach ursusa 932,1032,1132,1232 to sa wersje z tom mala komfortowa kabina i bez  przedniego napedu???? a to 1434 to co to jest????


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

To są najprawdopodobniej wersje na export z skrzynami szybszymi, extra kabinami, innym ogumieniem czy mam racej ?  ::)


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
at_horses    0
mam instrukcję po polsku do mf seria 36xx jeśli ktoś potrzebuje mogę pomóc :)

też by mi się coś takiego przydało.... wrzuć mi też jak możesz na maila jak możesz at_horses@interia.pl

 

dzieki ;)


mf 3635... udany sprzet:)

zts12145 z turem.... porazka... ale jeszcze sie nie rozleciał do końca....
jak sie tak dalej bedzie sypał to trzeba bedzie zaprzac szkapy-nieroby do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

a ja potrzebuje instrukcji obslugi do bialorus JUMZ


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr6340    0

Ulan jak byś mógł to prześlij mi instrukcji obsługi do ciągnika Ursus MF255 i katalog i instrukcje obsługi w języku polskim do URSUSA 3512/3514 z góry DZIENKI piotr6340@wp.pl albo piotr6340@o2.pl


Ursus C330 <> MF 255 <> ZETOR 6340 >>W nich siała
ZETOR - Polubisz prace w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozal22    19

godles5 :(

 

hej potrzebuje instrukcj do MF 3645 :(

mógłbyś mi podesłać ja ????????????

 

na adres : rozal22@gazeta.pl

 

 

prosiłbym :) :huh: :)

 

 

ja posiadam katalog do jumza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

a ma może ktoś katalog do mercatora 50 lub podobnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beny39    0

Posiada może ktos instrukcje do MF 3080 ?? Może by po angielsku jesli bedzie po polsku będe bardzo wdzieczny !! Z gory dzieki za wszelkom pomoc !! Jak ktoś posiada to prosiłbym o kontakt beny_39@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey    0

Ulan posiadasz moze instrukcje obslugi do new hollanda G190 badz innego z serii G lub modele 8870 8770 8670. Potrzebuje pilnie jesli masz to daj znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

posiada moze ktos z was katalog czesci do stolla v100?? (najlepiej w j.polskim) byl bym bardzo wdzieczny. marcin974@op.pl


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektor    9

Ulan mógłbyś przesłać mi na maila instrukcje do Ursusa 1614 ?

Mój mail : Vektor1001@wp.pl

 

 

Z góry dziękuję. Pozdrawiam.


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek7    0

godles5 mógłbyś mi na e-mail: bartosz82@autograf.pl przesłać instrukcje do mf 3670

 

 

Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj