Fraugde 3-skibowy
 

Fraugde 3-skibowy

  • 6026 wyświetleń

I jak tu zamątowac piętke? :unsure:



Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • igorass
  • 33 1062

Ale po co chcesz zakładać na siłę? Skoro mówisz że dobrze się orze i nie podkręca ciągnika w zaorane to ja bym nic nie zakładał. "Przy każdej maszynie należy zrobic dokładnie tyle ile trzeba i ani trochę więcej"

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Dawid777
  • 0 1211

Wyczytałem na forum że piętka bardzo dużo daje i może ciągnik będzie miał lżej.. :unsure:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • igorass
  • 33 1062

Jeżeli koła ciągnika idą równolegle do bruzdy i nie ma potrzeby jechać ze skręconymi w bruździe to już nic więcej nie pomoże. Właśnie poprzez skręcone koła jest nawięcej strat mocy, a piętkęmozesz zamontowac tylko po co?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • farmermf
  • 80 2594

Jeśli to orginalna płoza to se możesz wiercić , nawet rysy niezrobisz :lol: .Jak chcesz koniecznie pięte montować to kup płoze z otworami końcową i tyle.W Grene patrz od kwernelanda w katalogu.Pzdro.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • KPK Kumurun Team
  • UrsusCzesio
  • 310 5513

Piętka to jest wynalazek do konnych pługów gdzie nie było kól podporowych Słożylo po to że gdy koń miał ciężko to podrywałeś przód pługa a on sie wynurzał bo piętka nie pozwoliła sie tyłowi zanurzyć. w RPT nawet napisane jest że to nie potrzebne w pługach ciagnikowych zawieszanych a nawet lepiej bez. Szybciej sie zagłębia. Ja tak zrobiłem i fakt. 2 skibówka w podorywce o wiele szybciej wchodzi w ziemie

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj