Farmer 8244 C2
 

Farmer 8244 C2

  • 8310 wyświetleń

Farmer z balotami



Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • stasio1
  • 3 355
jaki rozmiar beli????

Rozmiar 120 na 120. tylko słome robie w większych

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Użytkownik
  • wisniaa7
  • 1 65

moj sasiad tez tak woził bele.. teraz zmadrzal bo mu 6 razy spadaly przy czym raz malo mi krow nie zabily to tak nie wozi teraz.. a wiesz jak to leci jak juz spada.. cala jedna strona i gora z drugiej :P

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • młody17
  • 13 599

te baloty to są przewiazane?? bo widze na drugiej warstwie coś w rodzaju jakiegoś pasa?? a co to za sprzęt za tym pierwszym zestawikiem??

 

p.s. piekny zestaw ;) pozdro!!

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • stasio1
  • 3 355
moj sasiad tez tak woził bele.. teraz zmadrzal bo mu 6 razy spadaly przy czym raz malo mi krow nie zabily to tak nie wozi teraz.. a wiesz jak to leci jak juz spada.. cala jedna strona i gora z drugiej :P

mi jeszcze nigdy nie spadła sianokiszonka. tak wozić to trzeba z głowa-baloty myszą być równo dobite i ułożone a ostatnia warstwa musi być zciągnięta mocnym pasem. te baloty przejechały 3km i się trzymają a lucerne woże 23 km. jak się nie ma pojęcia to spadają...

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Użytkownik
  • wisniaa7
  • 1 65

no masz racje trzeba z glowa ale na 3 kilometrach to sie nie dziwie ze jeszcze ci nie spadly.. moj sasiad to raczej to z glowa nie robi bo same-m ciaga 2 przyczepy po 27 sztuk i 40km/h i sa tego takie efekty ze bele lataja.. niestety w doll :lol:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Użytkownik
  • HorPol65
  • 1 51

Ja jak wozilem slome u szybkiego00 to mialem przyczepe 8 z tylu troche przerobiona a mianowicie szybki00 mial na zlomie stara rame z bron, troche trzeba bylo ja zmodernizowac czyli: przyspawac od spodu urzadzenia dwa katowniki tak zeby opieralo sie na ramie przyczepy, do tego remiona z bron trzeba bylo przyspawac w pozycji pionowej tak zeby kulki nie spadly, dalismy jeszcze oswietlenie i trojkat. I wygladalo to dobrze dopoki moj wujek nie siadl za kierownice 60tki i polamal to w czasie drogi na pole. A miescilo sie tam 6 na dole i 2 na gorze 180x120. Pozdro :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj